Аерозйомка ділянки або об’єктів нерухомості здійснюється нашими фахівцями за допомогою безпілотних літальних апаратів на борту яких встановлюється сучасне фотообладнення високого розділення.

Необхідно відмітити, що подібне геодезичне дослідження актуальне в наступних випадках:

 1. Складання ситуаційних планів, а також підготовка проектних креслень, що лягають в основу майбутнього будівництва.
 2. Внесення коригувань в застарілі топографічні плани.
 3. Здійснення контролю за земельною територією, а також іншими об’єктами де виникає необхідність здійснення періодичних контрольних вимірів.
 4. Кадастровий облік нерухомих об’єктів.
 5. Моніторинг з подальшим контролем на різних етапах будівельних робіт.
 6. Розробка електронних моделей поверхні досліджуваної території.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити таку послугу як аерофотознімання місцевості за демократичною ціною. Наявність високотехнологічного устаткування (БЛА, дрони, квадрокоптери, оптика з високим рішенням) в комплексі з використанням сучасних методик комп’ютерного аналізу дозволяє нам виконувати завдання будь-якої складності на якісно високому рівні.

Алгоритм

Аерозйомка як комплекс інженерно-геодезичних досліджень, в незалежності від того з якою метою вона здійснюється (складання топоплана, обмір площ полів, моніторинг об’єктів нерухомості) має певну послідовність:

 1. Підготовчі заходи. Після оформлення замовлення і вивчення технічного завдання, наші фахівці виїжджають на місцевість і проводять її рекогносцирування, з метою оптимізації маршруту польоту і визначення об’єму необхідних робіт. Склавши кошторис і погодивши із замовником усі деталі укладається договір.
 2. Польові роботи. Безпосередньо на досліджуваній території здійснюється передполітна підготовка, перевірка усіх систем та узгодження остаточного курсу польоту. Квадрокоптер або БЛА запускається по наміченому маршруту. По ходу свого руху відбувається фотографування місцевості. Отримані знімки передаються для комп’ютерно-діагностичного аналізу.
 3. Камеральний етап. Увесь знятий матеріал піддається фотограмметричній обробці, що включає прив’язку знімків до геодезичної мережі і ліквідацію можливих неточностей і спотворень.
 4. Складання підсумкового звіту. На цій стадії уся інформація систематизується, готується ортофотоплан і складається звітна документація з пояснювальною запискою і рекомендаціями. За бажанням клієнта підсумковий звіт може бути наданий як в аналоговому варіанті на папері, так і в цифровому форматі на електронному носії.

Актуальні варіанти

Залежно від того в якому положенні перебуває оптична вісь фотоаппаратури, аерофотознімання можна умовно диференціювати на:

 1. Горизонтальна. Оптична вісь перебуває виключно в прямовисному положенні (допустимі варіації не перевищують 1 градуса у вертикальній площині).
 2. Планова. Відхилення оптичної осі ранжирується в межах 1-5 градусів.
 3. Перспективна. Оптична вісь нахилена понад 5 градусів.
 4. Планово-перспективна. Зйомка є поєднанням вищеописаних варіантів.

Наші фахівці готові не лише надати кваліфіковану консультацію з усіх питань, що цікавлять, але і надати професійну допомогу в практичному рішенні поставлених завдань. Демократична цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта, суворе дотримання умов договору і добросовісне виконання узятих на себе зобов’язань це ті пріоритети, якими наша компанія незмінно керується.

Комплексний сервіс від надійного партнера

З нашою допомогою, ви можете замовити таку послугу як аерозйомка, ціна, на яку приємно дивує своєю доступністю в Дніпрі, Одесі, Харкові і будь-кому другом великому місті України. Сервіс, що робиться нами, також включає низку заходів інженерно-геодезичної, геологічної, гідрологічної спрямованості :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Інженерно-геологічний розріз по свердловинах.
 5. Очищення водойм.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.
 8. Дендроплан місцевості.
 9. Постановка на кадастровій облік.