Проектування берегоукріплювальних споруд є комплексом заходів, метою яких є попередити, а також звести до мінімуму вірогідність виникнення зсувів в наслідку руйнування берегової лінії. У такому разі виникає серйозний ризик і небезпека як для об’єкту нерухомості того, що знаходиться у безпосередній близькості до водойми, так і для життя його власника. Тому, щоб захистити себе від серйозних проблем рекомендується здійснити профілактичні роботи, спрямовані на своєчасне попередження руйнування прибережної зони.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, ви зможете замовити послугу проектування берегоукріплювальних споруд не лише в Києві, Харкові або Вінниці, але також у будь-якому великому місті України за доступною ціною.

Ефективні методи

На сьогодні існує декілька варіантів акцентованих на зміцнення берегової лінії, таких, що відрізняються не лише своїм цільовим призначенням, але і індивідуальними особливостями:

 1. Габіони. Оцинкована сітка з розташованими усередині каміннями стане ефективним рішенням у боротьбі з ерозією ґрунту. Подібне рішення відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками, оскільки здатне продуктивно вирішувати поставлені завдання, зберігаючи контур берегової лінії упродовж тривалого часу.
 2. Шпунти. Палі, виготовлені з комбінації пластика і композитних матеріалів, відрізняються хорошою зносостійкістю, що істотно подовжує строк служби подібної конструкції. Згідно з рекомендаціями фахівців берегоукріплення шпунтом ідеально підійде для облаштування крутих берегів.
 3. Камінь. Найбільш класичний варіант зберігає свою актуальність, оскільки вирішує одночасно естетичні питання і надійно захищає берег від ерозійної деструкції.
 4. Біоінженерні технології. Метод ґрунтований на використанні спеціальних дерев, переважно верби і чорної тополі, а також таких кущів як обліпиха або аморфа, які висаджують уздовж берегової смуги.
 5. Дерево. Різновид паль, в якості яких переважно використовують дуб.

Щоб будь-який з вище перелічених варіантів відповідав своєму цільовому призначенню, дуже важливо коректно скласти план монтажу подібних споруд. Проектування берегоукріплювальних споруд здійснюється нашими фахівцями з урахуванням індивідуальних особливостей конкретної території (рельєф, фізико-хімічний склад ґрунту, глибина водойми). Для об’єктивності необхідно провести геологічні та гідрологічні дослідження, що мають на меті визначити склад ґрунту, глибину залягання водоносного горизонту і агресивність води, що дозволить підібрати оптимальний тип зміцнення. У тих випадках, коли акцент ставиться переважно на естетику конструкції, наші дизайнери готові утілити в життя самі креативні ідеї.

Наші можливості

Комплекс сервісу, що робиться нами, включає наступні дослідження:

 1. Буріння свердловин.
 2. Винесення осей будівлі.
 3. Аерофотознімання.
 4. Виконавча зйомка.
 5. Проектування котеджів.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.