Чистка річки здійснюється нашими фахівцями у випадках надмірного накопичення мулу або осаду на дні, при заростанні водойми різними водоростями, очеретом, а також якщо має місце дисбаланс видового різноманіття флори. Особливу актуальність подібна послуга набуває при скупченні великої кількості побутового і механічного сміття на поверхні або дні водойми.

Звернувшись в нашу інженерно-геодезичну компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити чищення річки або озера не лише в Києві, Одесі, Харкові, але і у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Завдяки наявності в нашому арсеналі сучасного земснаряду і функціонального грейфера, ми готові вирішити поставлене перед нами завдання в максимально короткі терміни на якісно високому рівні.

Ефективне рішення від надійного партнера

Необхідно розуміти, що перед здійсненням заходів, акцентованих на очищення річки або озера, спочатку наші фахівці розроблять проект на підставі інформації отриманої в ході топографічної зйомки.

Найбільш актуальними відомостями, що визначають стратегію робіт являються:

 1. Фактична глибина на момент дослідження.
 2. Площа на якій планується проводити роботи.
 3. Наявність місця для складування механічного сміття або мулу.

З метою об’єктивного моніторингу і усебічного контролю за ходом робіт на капітальних об’єктах встановлюється репер. На підставі проекту, нами підбирається методика і способи очищення, включаючи устаткування і засіб технічної підтримки.

Для того, щоб гарантувати отримання бажаного результату нами проводяться також:

 1. Геологічні дослідження з метою визначення характеру порід під мулом.
 2. Геодезичний вимір глибини з подальшим складанням карти дна річки.
 3. Розрахунок бажаних глибин після чищення з визначенням проектної кількості ґрунту, що транспортується.
 4. Остаточна геодезична зйомка з розрахунком картограми об’єму виконаних робіт.

Якщо ви хочете заощадити свій час, а також захистити себе від зайвого клопоту замовляйте послугу чищення дна водойми в нашій компанії. Використовувані нами щадні методики дозволяють в максимально короткі терміни після здійснення робіт, відновити екологічний баланс озера або ставка. Відкачуючи мул або усуваючи механічне сміття, наші фахівці не лише збережуть природний ландшафт, але і забезпечать належну рівновагу усіх екосистем.

Наші переваги

Демократична цінова політика, що проводиться нашою компанією стосовно широкого спектру інженерно-геодезичних і геологічних досліджень в Одесі, Львові, а також будь-якому іншому місті країни, враховує виключно необхідні витрати і адекватний рівень прибутку. Саме тому професійний сервіс, що робиться нами, вже упродовж тривалого часу приємно дивує своєю доступністю.

Інженерно-геодезична спрямованість нашої діяльності включає наступні послуги:

 1. Буріння свердловин.
 2. Винесення меж ділянки.
 3. Аерофотознімання.
 4. Постановка на кадастровий облік.
 5. Геородарне дослідження.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.