Фотомоніторинг полів це комплекс інженерно-геодезичних заходів, здійснюваних фахівцями нашою компанією з метою отримання фактичних даних про стан досліджуваної земельної ділянки. Завдяки використанню безпілотних літальних апаратів і встановленого на них оптичного устаткування робляться знімки полів, на підставі яких фермери мають можливість уважно відстежувати стан своїх земельних ділянок.

Сучасні способи контролю за станом полів

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити послугу фотомоніторинг полів не лише в Харкові, Львові і Одесі, але і у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Отримана інформація в ході проведеного нами аерофотознімання дозволяє фермерам визначати на скільки ефективно відбувається використання землі. За допомогою фотографування можна легко виявити будь-які захворювання рослин, визначити стан ґрунту, уважно стежити за динамікою урожаю і індексом вегетації. На підставі зроблених знімків можна своєчасно вжити заходи по усуненню проблем або знайти ефективніший підхід для збільшення урожаю.

Ефективне рішення від надійного партнера

Принцип взаємовигідної співпраці, суворе дотримання умов договору, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта – це ті пріоритети, якими наша компанія незмінно керується протягом всього часу нашої присутності на ринку інженерно-геодезичних послуг. Після оформлення заявки, наші фахівці виїжджають за вказаною адресою і проводять рекогносцирування місцевості. Погодивши поетапність необхідних робіт, визначивши стратегію їх реалізації і об’єм, проводиться складання кошторису і укладення договору. Наступним кроком будуть польові випробування, в ході яких наша польотна команда проведе повітряне сканування поля. Усі отримані відомості в подальшому аналізується і систематизувався на стадії лабораторної діагностики. На камеральному етапі оброблені дані лягають в основу складання підсумкової документації з пояснювальною запискою яка надається замовникові як в аналоговому варіанті на папері, так і в цифровому форматі на електронному носії.

Завдяки використанню сучасного устаткування, а також інноваційних технологій, включаючи передові методики комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо реалізацію проекту будь-якої складності в максимально короткі терміни на якісно високому рівні.

У арсеналі нашої компанії є відповідна технічна підтримка у виді:

  1. Високо функціональних дронов мультироторного типу.
  2. Високотехнологічні дрони літакового типу.
  3. Програмні комплекси для обробки даних.

Комплексний сервіс

Широкий спектр що надаються нашою компанією послуг включає дослідження інженерно-геологічної, геодезичної і гідрологічної спрямованості :

  1. Буріння свердловин.
  2. Розбиття осей будівлі.
  3. Винесення меж ділянки.
  4. Дендроплан місцевості.
  5. Виконавча топозйомка.
  6. Установка межових знаків.
  7. Очищення водойм.