Геодезична нівелювання – це комплекс досліджень, здійснюваних інженерами нашої компанії з метою встановити висоту одній або відразу декількох точок земної поверхні по відношенню до деякої вибраної точки або над рівнем моря.

Цільове призначення

Необхідно відмітити, що інженерно-геодезичною нівелювання активно застосовується у будівельній сфері, на різних етапах:

 1. Топографічна зйомка.
 2. Складання карт або планів.
 3. Установка архітектурних споруд.
 4. Моніторинг опади і деформацій будівельних конструкцій.

Від того на скільки якісно, своєчасно і професійно виконано нівелювання залежить як стратегія будівельних робіт, що проводяться, так і надійність майбутньої архітектурної споруди в ході подальшої експлуатації.

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити геодезичну нівеляцію не лише в Києві, Одесі або Львові, але також у будь-кому другом великому місті країни. Наші фахівці мають відповідну акредитацію, що дозволяє якісно і в максимально короткі терміни ефективно вирішити будь-яке поставлене завдання. Завдяки наявності в нашому арсеналі високотехнологічного устаткування, а також за рахунок застосування інноваційних методик і сучасного комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо результат здатний задовольнити очікування найвимогливіших клієнтів.

Види нівелювання

З урахуванням того яке устаткування і способи дослідження будуть задіяні, нівелювання можна розділити на декілька груп:

 1. Геометричним. Визначення різниці стосунків висот (перевищень) точок за допомогою горизонтального проміння зору.
 2. Тригонометричним. Різниця перевищень визначається за допомогою виміру вертикального кута і відстані.
 3. Барометричним. Як вимірювальний прилад використовується барометр.

Найбільшою затребуваністю в сегменті будівельної індустрії користується геометрична нівелювання, відмітною особливістю якої вважається точність, об’єктивність і коректність отримуваної інформації.

Інженери геодезисти нашої компанії виконують нівелювання користуючись спеціальним вимірювальним приладом відомим як тахеометром. Це устаткування дозволяє виміряти горизонтальні і вертикальні кути. У конструктивному відношенні тахеометр є своєрідною оптичною трубою, яку встановлюють на трегере. Окрім цього, в нашому арсеналі є лазерні скануючі пристрої і ультразвукові датчики, що отримують параметри місцевості з високою мірою деталізації.

Наші можливості

Скориставшись нашими послугами, ви зможете замовити в Херсоні, Дніпрі, Вінниці, а також у будь-якому великому місті України, широкий спектр робіт інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості:

 1. Узгодження меж ділянки.
 2. Топографічна зйомка.
 3. Розбиття осей будівлі.
 4. Маркшейдерські роботи.
 5. Очищення водойм.
 6. Геологічний розріз по свердловинах.
 7. Аерофотознімання.
 8. Дендроплан ділянки.
 9. Проектування котеджів.
 10. Постановка на кадастровий облік.