Геодезія Київ – це комплекс послуг, що надаються нашою компанією у будівельному і агропромисловому сегменті ринку України. На етапі планування будівництва, наші фахівці виконають роботи по винесенню меж в натуру, що дозволяє не лише встановити точне місце положення земельної ділянки, але і визначити його фактичні межі. Поворотні точки позначаються межовими знаками. Подібна послуга особливо актуальна при купівлі наділу, оскільки дозволяє уникнути земельних суперечок з межуючими ділянками.

На початковому етапі будівництва наші інженери проведуть розбиття осей фундаменту споруди, що будується. Від того на скільки коректно будуть виконані усі роботи залежить надійність і безпека будівлі, що зводиться, в ході подальшої експлуатації. У зв’язку з цим на особливу увагу заслуговує виконавча зйомка, що дозволяє оцінити на скільки підсумковий результат якісно відповідає запланованому проекту. Підчас подібної зйомки складається план, в якому відображається можливі відхилення між проектним завданням і фактичній реалізації. При цьому варто відмітити, що виконавчу зйомку рекомендується проводити на усіх етапах будівництвах, щоб гарантувати якісний результат.

При проектуванні облаштування ділянки, так само як і для здійснення операцій з нерухомістю важлива роль відводиться топографічній зйомці, на підставі якої складаються плани в різних масштабах (1: 500, 1: 1000, 1: 2000).

Звернувшись за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити комплекс інженерно-геодезичних досліджень не лише у Києві, Дніпрі або Харкові, але також у будь-якому великому місті країни за демократичною ціною.

Завдяки наявності в нашому арсеналі сучасного устаткування, функціональних засобів технічної підтримки, включаючи використання інноваційних комп’ютерних технологій в комплексі з досконалими методами лабораторної діагностики, ми гарантуємо реалізацію замовлення будь-якої складності на якісно високому рівні.

Серед популярних і затребуваних послуг геодезичної спрямованості, слід виділити моніторинг полів за допомогою аерофотознімання. Встановлена на борту безпілотного літального апарату або квадрокоптера фотокамера, проводить зйомку поля, а отримані знімки дають можливість фермерам визначити проблемні ділянки, підібрати добриво, оптимізувати бізнес план, поліпшити врожайність.

Ефективне рішення від надійного партнера

З нашою допомогою, ви можете замовити інженерно-геодезичні послуги ціни, на які приємно дивують своєю доступністю в Дніпрі, Одесі, Харкові і будь-кому другом великому місті України.

Сервіс, що робиться нами, також включає низку заходів інженерно-геологічної та гідрологічної спрямованості :

  1. Буріння свердловин.
  2. Інженерно-геологічний розріз по свердловинах.
  3. Очищення водойм.
  4. Ситуаційний план місцевості.
  5. Аналіз ґрунту.
  6. Дендроплан місцевості.
  7. Постановка на кадастровій облік.
  8. Отримання дозволу на будівництво.
  9. Геородарне дослідження.
Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *