Геологічні вишукування для будівництва сонячних електростанцій є одним з ключових етапів при зведенні джерел альтернативної енергії.

Приємно бачити і розуміти, що наша з вами улюблена Україна вже не залишається осторонь і намагається йти в ногу з передовими країнами в питанні спорудження сонячних батарей на своїй території.

Україна є перспективним місцем для побудови в своїх межах сонячних ферм. Логічно, що пріоритетними місцями для розміщення альтернативних джерел енергії є південь країни, де сонячна активність вище, ніж, наприклад, на півночі. Але наука і техніка не коштувати на місці і шукає нові способи і технології отримання сонячної енергії на менш «яскравих» територіях.

Не стала винятком і Миколаївська область, яка знаходиться в південній частині України. Вона починає активно освоювати «сонячне справа». І всі ми з вами розуміємо, що геологія ділянки для сонячних батарей, просто необхідна при будівництві джерел енергії поновлюваних ресурсів Землі.

Геологія

Геологічні вишукування для сонячних електростанцій в Миколаївській області цієї весни проводила досвідчена команда майстрів своєї справи, яка представляє собою інженерний центр «ГЕОБЕСТ». Геологія проводилася в трьох адміністративних районах області, це: Первомайський, Очаківський та Снігурівський райони.

Одним з ключових чинників вибору ділянки під будівництво сонячних електростанцій є непридатності місцевості. Ця непридатність може полягати, наприклад, в неможливості використання території в сільськогосподарських цілях, наявність в її межах негативних геологічних процесів, забруднення грунтів в промислових зонах і т.д.

Кожен з трьох районів запам’ятався нашій команді по-своєму. У Первомайському районі вишукування під будівництво альтернативних джерел енергії проводилися на ділянці поблизу промислового підприємства де стан грунтів було поганим. Очаківський район виділився місцем, де з негативних факторів було Підтоплення території і її заболоченість. У Снігурівському районі ми зустрілися зі складними в освоєнні кам’янистим грунтами.

Можливо Вас зацікавить: аналіз грунту

Ну не дивлячись на нестандартності ситуацій досвід і професіоналізм команди «ГЕОБЕСТ» дозволив успішно впоратися з поставленними завданнями. Був проведений наступний комплекс робіт:

• Висолнечные батареиїзд бурової бригади на кожну з забудовуються майданчиків, прив’язка до геодезичної зйомки на місцевості, розмітка місць буріння свердловин;

• Буріння свердловин і відбір зразків (монолітів, проб порушеної структури, води)
• Здача відібраних зразків до лабораторії для визначення фізико-механічних властивостей ґрунтів, водного витягу, вивчення грунтових вод;
• Складання технічного звіту на основі даних лабораторії, бурових і фондових матеріалів;
• Видача замовникам технічних звітів з висновками та рекомендаціями по кожній ділянці індивідуально.

 

Можливо Вас зацікавить: буріння свердловин

Тому якщо вам потрібні якісні інженерно-геологічні вишукування для будівництва сонячних електростанцій, то інженерний центр «Геобест» із задоволенням вам допоможе в цьому.

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *