инженерные изыскания

Якщо у середньостатистичної людини середнього віку запитають про, то звідки береться електроенергія, то найімовірніше він відповість, що її виробляють атомні, теплові та гідроелектростанції. Якщо у нього запитати про те, як впливає на природу її виробництво, громадянин буде обурений і засмучений. Тому що «традиційна» видобуток електроенергії з часом тільки знищує природу навколо себе.

Але коли екологічний стан Землі все ближче підходить до стану «на грані», то людство починає «ворушитися» і намагатися шукати альтернативні джерела енергії. Цим самим покращуючи своє життя і зберігаючи «пошарпану» природу. Адже енергія поновлюваних джерел є екологічно чистою і дешевою в видобутку.

До перспективних для освоєння альтернативних джерел відноситься енергія сонця, вітру, надр Землі, і т.д. Але, щоб побудувати, наприклад, сонячну електростанцію необхідно пройти такі етапи, як: вибір місця забудови, геодезія і геологія ділянки, проектування станції і звичайно сама її споруда.

Можливо Вас зацікавить: геологія ділянки

Якби у мене інвестори запитали де в Україні перспективнішою побудувати сонячні «ферми», то одним з перших регіонів які я б назвав Запорізьку область. Знаходиться вона на південному сході країни, характеризується великими площами степів і великою кількістю сонячних днів.

Зробивши висновки можна сміливо говорити, що вище описаний регіон є перспективним місцем для розвитку сонячної та вітрової енергетики. Але перед будівлею цих станцій важливо дотримуватися послідовністі. Тому геологія ділянки для сонячних батарей просто обов’язкова.

Геологічні вишукування

Геологічні вишукування для будівництва сонячних електростанцій в Запорізькій області – це те в чому інженерний центр «Геобест» досвідчений професіонал, який складається з людей, які знають свою справу.

Цієї весни нашої досвідченою командою був проведений комплекс інженерно-вишукувальних робіт на території області, де грунти були повністю не родючі. Вивчалася ділянка для того, щоб в майбутньому там була зведенав станція альтернативних джерел енергії.

Конкретніше нами були проведені наступні види робіт:

Геологические изыскания1. Прибуття буровиків на досліджувану територію, прив’язка до топографічного плану на місцевості, розмітка сітки буріння свердловин;
2. Буріння свердловин з подальшим відбором зразків (монолітів, проб порушеної структури, води);
3. Передача відібраних зразків до лабораторії для визначення фізико-механічних властивостей ґрунтів, водного витягу, вивчення властивостей ґрунтових вод;
4. Складання технічних звітів на основі даних лабораторії, бурових і фондових матеріалів;
5. Видача замовникам технічних звітів з висновками та рекомендаціями щодо забудови ділянки.

Можливо Вас зацікавить: аналіз грунту

Тому, якщо хочете собі якісні, виконані в строк і з індивідуальним підходом інженерно-геологічні вишукування для будівництва сонячних електростанцій в Запорізькій області, то інженерний центр «Геобест» завжди чекає вас.

 

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *