инженерные изыскания Полтава

Геологічні вишукування на об’єкті: «Реконструкція нежитлової будівлі, торгівельного центру за адресою: Полтавська обл., м. Лубни». Роботи виконані інженерним центром GEOBEST.

Геологія ділянки

На геології ділянки пробурені 3 розвідувальні свердловини глибиною по 10,0 м.  Поверхня тераси в межах досліджуваної території в значній мірі еродована, розчленована на ряд окремих «островів» широкими наскрізними долинами. Яри та балки мають підрядне значення, відносно короткі, але глибокі. В цілому поверхня бурлуцької тераси рівнинна, слабо хвиляста.

Можливо Вас зацікавить: БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Долина одної з основних рік – Сули, яка протікає на південному сході від досліджуваної ділянки, добре розроблена та має декілька терасованих рівнів. Трапецієподібна, часто асиметрична, широка.
Правий схил, як правило, крутий, високий, порізаний балками та ярами, лівий – невисокий, пологий, зазвичай терасований, значно менше розчленований.

Геологічні роботи

Геологічні роботи проведені на забудованій території. Поверхня землі на більшості території ускладнена відсипанням ґрунтів й ін.

Після виконання геологорозвідки буду побудований розріз, який представлений:

ІГЕ-1 – Насипний ґрунт (суглинок, ГРШ, будівельне сміття) ;
ІГЕ-2 – Суглинок легкий лесовий, від світло-жовтого до бурого, твердий;
ІГЕ-3 – Суглинок легкий, лесовий, жовто-бурий, тугопластичний;
ІГЕ-4 – Супісок пластичний, коричневато-жовтий, з прошарками піску.

Насипний ґрунт (ІГЕ-1) класифікується переміщений ґрунт, відсипаний без ущільнення, рихлий.
Інженерно-геологічні вишукування надали результат, що у природних умовах залягання відносяться до I типу ґрунтових умов по просіданню.

Можливо Вас зацікавит: ГЕОЛОГОРОЗВІДКА

геология участка Запорожье

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *