Геологія ділянки для об’єкту: «Будівництво житлового будинку за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, с. Сурсько-Литовське, вул. Ізвіліста, 8».

Розвідувальних свердловин на ділнці було пробурено 2 по 8 м. Досліджувана територія розташована в межах Середньопридніпровського блоку Українського кристалічного щита.

Можливо Вас зацікавить: буріння свердловин

Геологічні дослідження

Геологічні дослідження показали, що рельєф поверхні розлогий,  із похилом  в південно-східному напрямку в бік русла р. Мокра Сура.  Територія знаходиться на частково забудованій сільській території.

Інженерні вишукування:

ІГЕ-1 – Ґрунтово-рослинний шар;

ІГЕ-2 – Супісок лесовий, твердий, з прошарками піску, світло-жовтий;

ІГЕ-3 – Супісок пластичний, з прошарками піску, жовто-сірий;

При розвідуванні свердловин грнутова вода розкріта на глибині 7,0 м.Вони відносяться до сульфатно-гідрокарбонатно-натрієво-магнієвого типу.

При експлуатації будівель і споруд в умовах недостатньої організації поверхневого стоку атмосферних опадів з прилеглої території відбудеться підйом рівня підземних вод і подальше зволоження ґрунтів підстави, яке призведе до зменшення їх несучої здатності, а також до порушення нормальної експлуатації будівель і споруд.

У складі нормативного прогнозу необхідно відзначити наступні заходи потрібно організувати відведення поверхневих вод, не допускати аварійних витоків з підземних водоносних комунікацій.

Можливо Вас зацікавить: аналіз грунту

При відповідному обґрунтуванні проекту і дотриманні будівельних норм, запроектоване будівництво не вплине на навколишнє середовище.

инженерные изыскания Днепр

 

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *