Геологія та геодезія


Геологія - це наука метою якої є вивчення структурних особливостей ґрунту, рельєфу, фізико-хімічних властивостей земної кори. На сьогодні за допомогою отриманих даних, в результаті наукових досліджень, вдалося перекласти побут сучасної людини на якісно новий рівень. Геологія активно використовується в різних сферах людської діяльності. Проте найбільшу актуальність вона має в сегменті інженерно-геологічних робіт підчас будівництва.

ПОСЛУГИ КОНТАКТИ

Ефективне рішення від надійного партнера

Геологічні дослідження для будівництва, так само як і комплекс геодезичних послуг, що проводяться нашою компанією в різних регіонах України, завдяки демократичному діапазону цін і високому рівню професіоналізму наших співробітників, здатні задовольнити очікування навіть найвимогливіших клієнтів.
Скориставшись вказаними контактними даними, ви зможете замовити:
1. Інженерно-геологічні дослідження під будівництво.
2. Розбиття осей будівлі.
3. Винесення меж ділянки.
4. Аерофотознімання.
5.Топографічна і кадастрова зйомка.
6. Установка межових знаків.
7. Очищення водойм.
8. Ситуаційний план місцевості.
9. Узгодження меж земельної ділянки.
10. Буріння свердловин.
Та багато інших видів робіт геолого-геодезичного напрямку.

ВИКОНАНІ РОБОТИ

Геодезія і її роль у будівництві

Геодезія у будівництві грає фундаментальну роль, оскільки отримувана в наслідку подібних досліджень інформація визначає фундаментальні речі від яких залежить: точність виконання проектування і будівництва, міцність функціональність і експлуатаційні характеристики архітектурної споруди. Подібні роботи носять різнобічний, комплексний характер і в переважній більшості випадків є обов'язковими до проведення як на етапі проектування, так і перед здачею будівельного об'єкту в експлуатацію.
Геодезичні також, як і інженерно-геологічні дослідження під будівництво заміських котеджів, приватних будинків такі ж потрібні як при зведенні висотних конструкцій. Адже з їх допомогою можна не лише оптимізувати стратегію будівельних робіт, але і обґрунтувати пов'язані з ними фінансові витрати.