Інженерно-геологічні та геодезичні роботи м.Лозова Харківська область виконані фахівцями інженерного центру «Геобест» для будівництва житлового будинку.

Геологічні дослідження

Ділянка геологічних і геодезичних вишукувань знаходиться в межах лівобережної Придніпровської рівнини, безпосередньо приурочена до Полтавської лесової рівнині з акумулятивно-денудаційними типом рельєфу (водораздельная рівнина).

Поверхня вододільної рівнини хвиляста, полого похила до балок. Хвилястий характер вододільній рівнини обумовлений нерівномірним площинним змивом.

У геодезичному і геологічному відношенні досліджувана територія розташована на лівобережній частині долини Оріль, в межах вододільного плато з регіональним ухилом поверхні в північному напрямку в бік верхів’я балки Лозова.

В геології ділянки відноситься до Дніпровсько-Донецькій западині, для якої характерно глибоке залягання архей-протерозойского основи.

Можливо вас зацікавить: геологія ділянки

На ділянці геологічних і геодезичних робіт виділяються чотири структурних поверху, складених різнотипними породами і поділені поверхнями тектонічних незгод і ерозійних перерв.

Ділянка геологічних і геодезичних робіт розташована на північно-західній околиці м.Лозова на огородженій території, що охороняється колишнього комбінату з виробництва залізобетонних виробів. У період будівництва і функціонування домобудівного комбінату територія була щільно забудована виробничими і складськими спорудами з наземними і повітряними транспортними галереями, під’їзними залізничними коліями, з широко розвиненою мережею підземних водоносних комунікацій (водопровід, каналізація). Будівництво домобудівного комбінату проводилося у другій половині ХХ століття. Планування і підсипка поверхні, влаштування підпірних стінок вироблялися при будівництві інженерних споруд та прокладання комунікацій привела до утворення на окремих ділянках насипних ґрунтів потужністю до 2-3 м.

У геодезичному відношенні ділянка досліджень колишнього домобудівного комбінату розташована в межах вододільного плато з регіональним ухилом поверхні в північному напрямку в бік верхів’я балки Лозова. До будівництва домобудівного комбінату локальний ухил поверхні спостерігався в східному напрямку в бік невеликої улоговини, що простягається в північному напрямку, яка при плануванні поверхні була засипана.

Виконання інженерно-геологічних вишукувань

На період пошуків практично всі виробничі споруди колишнього домобудівного комбінату зруйновані, під’їзні залізничні колії частково розібрані, колодязі підземних комунікацій засипані, територія порита. З виробничих споруд збережена північна частина основного корпусу до якого проектується прибудова навісу і будівництво під’їзних шляхів з твердим покриттям.

Можливо вас зацікавить: буріння свердловин

У західній частині уздовж вул. Кутова збереглися адміністративна будівля (АБК) і побутові споруди.

геологические изыскания цена

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *