геология участка

Інженерні вишукування під будівництво медичного центру у Запорізькій області, виконані группою спеціалістів Geobest. При виконанні інженрно-геологічних вишукувань пробурено три свердловини по десять метрів.

Можливо Вас зацікавить: буріння свердловин

Геологічні дослідження

Геологічні дослідження показали, що досліджувана ділянка відноситься до Приазовського краю розташовуючись в межах Кінсько-Ялинської низовинної області.

Територія розташована на лівій терасі р. Кінська. Рельеф відноситься до ерозійно-акумулятивного типу. Поперечний профіль річки асиметричний. Режим річки зарегульований Жданівським водосховищем та численними ставками (близько 140).

Геологія ділянки вільна від забудови.

Можливо Вас закікавить: геологія ділянки

Ділянка робіт відносно рівна, з регіональним уклоном в північному напрямку, вбік р. Кінська.

Геологічні вишукування

Геологічні вишукування показали, що розріз має такий вигляд:

ІГЕ-1 – Ґрунтово-рослинний шар;

ІГЕ-2 – Суглинок легкий, лесовий, світло-коричневий, напівтвердий;

ІГЕ-3 – Супісок лесовий, твердий, світло-сірий, макропористий, розсипчастий, в підошві з лінзами піску;

ІГЕ-4 – Пісок мілкий, світло-сірий, середньої щільності, насичений водою, в крівлі з лінзами супіску.

У гідрогеологічнім відношенні досліджувана ділянка розташована  в межах Українського басейну тріщинуватих вод – його басейну ІІ порядку – Кінсько-Ялинського малого артезіанського басейну.

Кінсько-Ялинський малий артезіанський басейн відноситься до типу напівзакритих басейнів. Підземні води в його межах містяться в осадових відкладах крейдової, палеогенової, неогенової та четвертинної систем і являють собою гідравлічно пов’язану систему.

Різноманітність поширення та умов формуванні підземних вод, їхній хімічний склад, живлення і розвантаження обумовлюються особливістю геологічної будови, геоморфологічними і кліматичними факторами.

Можливо Вас зацікавить: геологічний розріз

В регіональному відношенні потік першого від поверхні водоносного горизонту направлений в північному напрямку,  убік р. Кінська.

Геологічні дослідження показали, що природною основою можуть служити – ІГЕ-2 (з урахуванням глибини сезонного промерзання), а також ІГЕ-3, ІГЕ-4. Рекомендований тип фундаменту – стрічковий або стовпчастий.

ГРШ (ІГЕ-1) не рекомендуються в основу проектованих споруд.

геологические компании

 

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *