Інженерні вишукування, здійснювані фахівцями нашої компанії у сфері будівництва, визначають характер необхідних заходів, а також гарантують надійність і безпеку споруди, що зводиться, в процесі його подальшої експлуатації. На підготовчому етапі, перед узгодженням і затвердженням технічних рішень відносно проведення будівельних робіт, обов’язково беруться до уваги наступні аспекти:

 1. Структурні особливості рельєфу і комплекс геоморфологічних елементів.
 2. Наявність технічних об’єктів, що прибувають у безпосередній близькості або знаходяться в межах території, де проводиться будівництво.
 3. Глибина залягання водоносного горизонту.
 4. Кліматичні умови.
 5. Екологія району.

Комплексні заходи, що виконуються співробітниками нашої компанії акцентовані на дослідженні не лише природних, але і техногенних чинників, що мають місце на території, яка визначена для реалізації будівельних робіт називаються інженерними дослідженнями. На підставі інженерних досліджень складається звіт про доцільність запланованих будівельних робіт, обґрунтованості фінансових витрат, предпроєктної документації, остаточних проектів.

Виконувані нашими фахівцями інженерні вишукування, ціна на які приємно дивує своєю демократичністю, актуальні не лише в тих випадках, коли йдеться про зведення нових конструкцій, але також при:

 1. Реконструкції будь-яких архітектурних споруд.
 2. Технічній модернізації промислових підприємств.
 3. Уточненні кадастрової інформації.
 4. Здійсненні робіт по ліквідації великих конструкцій що несуть потенційну загрозу.

Цільове призначення

Інженерні вишукування для будівництва дозволяють якісно вирішити пріоритетні завдання:

 1. Детальне і усебічне вивчення локальних чинників, що підлягають обліку під час розробки і прив’язки будівельних проектів, а також пі складанні плану необхідних заходів.
 2. Побудова прогнозу відносно того які наслідки можуть мати місце в результаті запланованого будівництва (екологія, динаміка ґрунтових шарів, мікроклімат).
 3. Обґрунтування заходів, покликаних забезпечити безпеку проектної конструкції і будівельного оточення флори, фауни, об’єктів, що представляють культурну і історичну цінність, що знаходиться у безпосередній близькості.

Ефективне рішення від надійного партнера

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити інженерні вишукування Київ, Херсон або Харків, а також будь-яке велике місто країни на найвигідніших умовах. Комплекс послуг, що робляться нами, включає дослідження геодезичної, геологічної, гідрологічної і екологічної спрямованості. Завдяки кваліфікованому персоналу з відповідної акредитації, використанню сучасного устаткування і засобів технічної підтримки, а також інтегрованим на якісно високому рівні методикам комп’ютерного аналізу, наша компанія гарантує виконання завдань будь-якої складності на професійному рівні.

Велика географія нашої діяльності охоплює усю територію України, тому в незалежності від того, де ви мешкаєте, наші фахівці готові надати усебічною консультацію стосовно питань, що цікавлять вас, і надати професійну допомогу.

Довірившись нашому досвіду, ви зможете особисто переконатися в перевагах співпраці з нашою компанією:

 1. Усі види інженерних досліджень виконуються на підставі наявних офіційних дозволів і ліцензій.
 2. Використовуване нами устаткування і технології сертифіковані.
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Скориставшись нашим комплексним сервісом, ви зможете замовити інженерні вишукування Львів, Вінниця або Дніпро за ціною, яка приємно дивує своєю доступністю. Нашими пріоритетними напрямами вважаються:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.

5.Топографічна і кадастрова зйомка.

 1. Установка межових знаків.
 2. Очищення водойм.
 3. Ситуаційний план місцевості.
 4. Аналіз ґрунту.
 5. Інженерно-геологічний розріз по свердловинах.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, принцип взаємовигідної співпраці, а також добросовісне виконання узятих на себе зобов’язань це ті критерії, якими ми незмінно керуємося.