геодезия участка

Інженерно-геологічні вишукування на об’єкті «Монтаж водонапірної башти системи Рожновського, ємністю 50,0 м3 висотою опори 12,5 м, діаметром 1220 мм для шахти« Тернівська ».

Геологія земельної ділянки

Геологія земельної ділянки проектованого будівництва розташована в м.Тернівка Павлоградського району Дніпропетровської області, на території шахти “Тернівська”.

Геологорозвідку проводилася на огородженій території, що охороняється, з широко розвиненим наземним і підземними інженерним комунікаціями, і спорудами. На прилеглій території прокладені водонесучі комунікації з заходом в будівлю.

Можливо Вас зацікавить: ГЕОЛОГОРОЗВІДКА

Геологічні роботи

Під час виконання геологічних робіт пробурена свердловина глибиною дев’ять метрів.
Геологічна зйомка представила нам такий результат:
1. Сучасними техногенними відкладами – насипними грунтами (ГРШ, суглинок, рідкісне будівельне сміття) потужністю 1,0 м – ІГЕ-1.
2. З глибини 1,0 м сучасні відкладення підстилаються середньо-верхнечетвертинними елювіальними, Еолова-делювіальнимі відкладеннями, представленими:
– середнім карбонатізірованних суглинком, жовтого кольору, твердої консистенції, потужно-стю 0,9 м – ІГЕ-2;
– з глибини 1,9 м до глибини 2,6 м легким опесчаненная суглинком, червоно-бурого кольору, твердої консистенції – ІГЕ-3.
3. З глибини 2,6 м четвертинні грунти підстилаються неогеновими відкладеннями представ-ленним:
– до глибини 6,0 м пилуватим піском, у верхній частині розрізу з дрібними прошарками сугліно-ка, середньої щільності, маловлажних, оранжевого кольору нерівномірно пофарбованого з глибини 3,0 м з включеннями світлого, з глибини 4,3 м світло-жовтого, потужністю 3,4 м – ІГЕ-4;
– з глибини 6,0 м не маючи чітко вираженої межі, пилуваті пісок змінюється мелкозер-ність піском, нерівномірно пофарбованого, від світло-жовтого до коричневого кольору, середньої щільності, вологим, розкритої потужністю 3,0 м – ІГЕ-5.

Можливо Вас зацікавить: ГЕОЛОГІЧНА ЗЙОМКА

геология коттеджа

Опубліковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *