Кадастровий план – це документ землевпоряджувальної спрямованості в якому відбивається найбільш актуальна інформація про земельну ділянку. Необхідно відмітити, що згідно нормативно правовому положенням кадастровий план земельної ділянки зобов’язаний включати наступні моменти:

 1. Загальна інформація про земельну ділянку з графічною схемою.
 2. Код реєстрації.
 3. Найменування організації, яка здійснює постановку на облік.
 4. Технічна специфіка наділа з обов’язковим відображенням проходження пограничних ліній по відношенню до сусідніх ділянок.
 5. Дані про власника, а також мета постановки на облік.

Подібний документ вважається обов’язковим доповненням до кадастрового паспорта. Тільки за наявності такої документації виникають законні передумови до легітимації земного наділу і прав власності на нього. За відсутності такого, власник ділянки не зможе здійснювати які-небудь фінансові операції із землею (продаж, страхування, кредит і інше). Щоб отримати план з кадастру, необхідно внести в нього фактичні дані про вашу земельну територію.

Для того, щоб отримати кадастровий номер земельної ділянки, приклад якого можливо побачити в інтернеті, від заявника вимагається надати:

 1. Заява у письмовій формі за підписом власника.
 2. План з позначенням межових знаків.
 3. Копія документу що підтверджує особу заявника.
 4. Копія довідки про привласнення ідентифікаційного коду.
 5. Копія акту, завірена нотаріусом, володіння землею, що підтверджують законність, або діючий договір оренди.

На сьогодні заяву можна подати як персонально, відвідавши реєстр з усіма необхідними документами, так і шляхом електронної пошти. Після затвердження наданих документів привласнюється кадастровий номер земельної ділянки (деякий цифровий код несе інформацію про локалізацію будь-якого об’єкту нерухомості), яка зберігається на увесь термін існування наділу як єдиного цілого. Кадастровий номер земельної ділянки залишиться таким самим навіть якщо поміняється власник або зміниться цільове призначення наділу. Кадастровий номер земельної ділянки перевіряти можливо за адресою, у тих випадках якщо подібна інформація про облік наділу вам не відома, оскільки усі дані зв’язані. Використовуючи офіційний веб ресурс кадастрового реєстру України можна також перевірити онлайн черговий кадастровий план, для цього досить лише вказати адресу.

Ефективне рішення від надійного партнера

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити таку послугу як постановка на кадастровий облік земельної ділянки в Києві, Львові, Одесі або у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Упродовж тривалого часу наша компанія є одним з лідерів за поданням широкого спектру кадастрових послуг, реалізовуючи заходи як комплексно, так і окремо:

 1. Кадастрові заходи пов’язані із зйомкою місцевості.
 2. Встановлення і оновлення межових знаків.
 3. Розробка плану розділу земельної ділянки.
 4. Складання межового плану.
 5. Оформлення плану локалізації земельного наділу.
 6. Винесення і закріплення меж на місцевості в натуру.

Окрім підготовки необхідної і достовірної інформації про земельну ділянку з подальшим додаванням її в єдиний реєстр кадастру України, наші фахівці допоможуть погоджувати підготовлені документи в територіальному органі (де розташовується ваша ділянка).

Наші переваги

Скориставшись нашим сервісом, ви особисто зможете переконатися в його достоїнствах:

 1. Кваліфікований персонал з великим оптом роботи в сегменті оформлення землевпоряджувальної документації і проведення геологічних і геодезичних досліджень будь-якої міри складності.
 2. Широка географія нашої діяльності охоплює усю територію України.
 3. Використання інноваційного устаткування, передових технологій, сучасних методик лабораторної діагностики і комп’ютерного аналізу.
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наші можливості

Скориставшись послугами нашої компанії, вам надається можливість замовити широкий комплекс послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості, серед яких особливо слід виділити :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Очищення водойм.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.