Карти добрив, складені фахівцями нашої компанії в ході інженерно-геодезичних досліджень, допоможуть фермерам якісно поліпшити вирощування сільськогосподарських культур, а також вибрати оптимальну стратегію використання землі. Головним критерієм, що вказує про ефективне впровадження технологій точного землеробства по праву, вважається мінімізація витрат як фінансового, так і технічного характеру. Базовим критерієм є вирощування культур з урахуванням особливостей фізико-хімічного складу ґрунту, а також неоднорідностей ґрунту. Зважаючи на подібні аспекти виникають передумови для зниження витрат і отримання максимального прибутку з кожної ділянки поля. Тому якщо ви хочете не лише поліпшити якість продукції, але і звести до мінімуму згубну дію на довкілля, складання карт для внесення добрив оптимальне рішення.

Особливості

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити таку послугу як складання карти для добрива не лише в Житомирі, Вінниці або Харкові, але і у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Наші фахівці допоможуть отримати інформацію, на підставі якої можна коректно зробити розрахунки відносно використання необхідної кількості мінеральних добрив і різних хімічних речовин. Адже земля, навіть у межах однієї ділянки по своїй структурі неоднорідна, до того ж фізико-хімічний склад ґрунту часто варіюється.

Завдяки грамото складеним картам полів, фермери дістають можливість визначити, як найраціональніше розподілити по полю добрива, наявність яких потрібна для зростання і розвитку культур як на посівній стадії, так і під час вегетативного періоду. Вибірково наділивши рослини поживними речовинами у необхідній кількості, можна значно підвищити врожайність і тим самим отримати хороший фінансовий прибуток.

Важливим етапом є аналіз ґрунту. Зібрані зразки з досліджуваних ділянок, детально аналізується в лабораторних умовах. Після чого складається підсумкова документація, в якій вказується актуальні рекомендації про кількість і різновид добрив, які бажано використати з урахуванням вирощуваних культур і структурних особливостей ґрунту. За підсумками усіх досліджень складаються картограми раціонального і економічного розподілу добрив та мінеральних речовин. Відсутність інформації про початковий стан ґрунту конкретного поля, не дозволяє коректно з максимальною точністю встановити оптимальну систему живлення і внесення підгодівель, так само як і скласти поетапність технології в цілому.

Ефективне рішення від надійного партнера

Кваліфікований персонал нашої компанії з відповідною акредитацією і великим досвідом роботи в сегменті точного землеробства готовий надати наступні послуги:

 1. Обмір полів.
 2. Аналіз ґрунту.
 3. Підготовка професійних рекомендацій.
 4. Складання картографічних планів-завдань.
 5. Аналіз отриманої врожайності.

Наші можливості

Діяльність нашої компанії не обмежується виключно точним землеробством, а включає великий спектр послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Топографічна і кадастрова зйомка.
 6. Установка межових знаків.
 7. Очищення водойм.
 8. Ситуаційний план місцевості.
 9. Постановка на кадастровий облік.
 10. Проектування котеджів.

Демократична цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також принцип взаємовигідної співпраці – це ті аргументи, якими сервіс, що робиться нами, вигідно відрізняється від наших конкурентів.