Складання карти полів – це комплекс інженерно-геодезичних заходів, здійснюваних нашими фахівцями. Графічні матеріали створюються на підставі обробки отриманих фотографій під час зйомки з повітря.  З цією метою нами застосовуються різні безпілотні літальні засоби або дрони, на яких встановлюється сучасна фотоаппаратура з високими оптичними можливостями. Залежно від положення фотоапарата, аерофотознімання може бути плановим або перспективним.

Сама процедура виконується так, щоб кадри перекривали один одного. Для цього заздалегідь прокладається маршрут безпілотного літального апарату. Створена карта повинна обов’язково мати геодезичну прив’язку. Просторові координати визначають по елементах весняного орієнтування. Площинні координати земної поверхні (х і у) встановлюють шляхом наземного визначення координат точок, що добре дешифруються, за допомогою GPS вимірів або прив’язкою до пунктів опорної геодезичної мережі тахеометром. Третю просторову координату (z висота) встановлюють, застосовуючи статоскоп, радіовисотомір, а також радіо геодезичні станції.

Ефективне рішення за демократичною ціною Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити послугу складання карти полів не лише в Херсоні, Одесі, Дніпрі, але і у будь-якому великому місті України на вигідних умовах. Для реалізації поставлених перед нами завдань, наші фахівці використовують безпілотні літальні апарати і квадрокоптери.

Складання карти поля на підставі виконаної аерозйомки має ряд переваг, серед яких особливо слід виділити :

 1. Дослідження здійснюються з меншими фінансовими витратами.
 2. Висота, на якій працює дрон може варіюватися, що дає можливість здійснювати зйомку поля навіть під час хмарності.
 3. Можливість обслуговувати об’єкти невеликої площі.

Способи складання карт

Застосовуючи методики фотограмметрії, трансформуючи аерофотозйомки по зонах складається топографічний план місцевості. По стереопарам створюється просторова модель поля. За результатами аерофотознімання створюються ортофотоплани з точною геодезичною опорою. У основі їх створення лежить метод диференціального ортофототрансформировання аерознімків. На створену картографічну основу наносяться векторні шари. Подібний план-схема поля відображає місце знаходження сільськогосподарських угідь (пасовища, лісові масиви) по векторних картах зручно виконувати контроль за станом сільськогосподарських наділів.

Окрім цього початковій матеріал у вигляді точок з відомими координатами може бути отриманій шляхом наземних досліджень за допомогою GPS устаткування. Прилад для визначення координат встановлюється на автомобіль, на якому об’їжджають досліджувану територію по контуру. Якщо на території самого поля здійснюються заходи (узяття зразків грунту з метою визначення фізико-хімічного складу), у такому разі наземні виміри виконуються і в цих точках. Точки надалі наносяться на карту і виходить карта випробування.

Комплексний сервіс

Упродовж тривалого часу наша компанія робить широкий спектр послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості в Києві, Львові, Вінниці і будь-кому другом великому місті України :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Проектування котеджів.
 5. Дендроплан місцевості.
 6. Установка межових знаків.
 7. Очищення водойм.
 8. Постановка на кадастровий облік.
 9. Аналіз ґрунту.
 10. Інженерно-геологічний розріз по свердловинах.

Велика географія нашої діяльності охоплює усю територію України, тому в незалежності від того, де ви мешкаєте, наші фахівці готові надати усебічною консультацію стосовно питань, що цікавлять вас, та  оказати професійну допомогу.