Карти посівних робот складені фахівцями нашої компанії є комплексними, усебічними і систематизованими відомостями на підставі яких фермери мають можливість вибрати оптимальну стратегію відносно посівних компаній, а також кількості необхідних добрив, що в комплексі сприяє поліпшенню врожайності.

Звернувшись в компанію за вказаними контактними даними вам надається можливість замовити послугу складання карт для посівних робіт не лише у Вінниці, Львові, Києві, але і у будь-якому великому місті України за демократичною ціною.

Особливості

Подібні карти потрібні для введення обліку севосмен, вивчення ґрунту, контролю врожайності, статистичного аналізу відомостей і грамотного планування виробничого процесу. Завдяки використанню сучасного устаткування (GPS навігатори, дрони, безпілотні літальні апарати, оптика з високим розділенням), передових технологій, а також інноваційних методик комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо реалізацію проекту будь-якої складності в максимально короткі терміни на якісно високому рівні. Наші фахівці допоможуть не лише встановити межі полів, але і визначать місцезнаходження таких довколишніх об’єктів як автомагістралі, лісопосадки і водойми.

Часто фактична площа поля виявляється наскільки менше, ніж заявлена. У більшості випадків причиною цьому являється заростання земельних наділів, утворення балок, так само як і неточність старих планів.

Правильно вирахувана площа окупає створення нової карти, оскільки об’єм насіння і добрив розраховується з урахуванням площі оброблюваних полів. Іншими словами, від того на скільки коректно складена ката залежить успішність сівозміни, введення паспортів полів, включаючи точність підрахунку необхідного насінного матеріалу. Подібний документ дає можливість підібрати оптимальну культуру для посадки, поліпшити сортовий склад посівів, а також підвищити рівень механізації сільськогосподарських заходів. При цьому створюються передумови для контролю за станом посівів на різних етапах.

Карта посівних робіт включає відомості стосовно фізико-хімічного складу ґрунту, дані про норми висіву, різновиди агрегатів, терміни здійснення необхідних заходів. Після цього рамкові картографічні плани автоматично розносяться по усіх полях з урахуванням сівозміни. Володіючи подібної, усебічної інформацією фермери, так само як і великі агропромислові холдинги зможуть імплементувати грамотні рішення відносно розміщення культур, а також підбору адекватної технології обробки.

Наші можливості

Скориставшись послугами нашої компанії, вам надається можливість замовити широкий спектр робіт інженерної геологічної, геодезичної і гідрологічної спрямованості:

  1. Буріння свердловин.
  2. Розбиття осей будівлі.
  3. Винесення меж ділянки.
  4. Аерофотознімання.
  5. Топографічна і кадастрова зйомка.
  6. Установка межових знаків.
  7. Очищення водойм.
  8. Ситуаційний план місцевості.
  9. Постановка на кадастровий облік.
  10. Проектування котеджів.