Контроль карти посіву користується великою популярністю і затребуваністю як у фізичних осіб, так і у великих організацій, задіяних у сфері агропромислового комплексу. Подібна актуальність пояснюється тим, що, складаючи прогноз закладається певна врожайність. Проте несприятливі кліматичні умови, різні хвороби вражаючі вирощувані культури, а також людський чинник (наприклад, не проведена вчасно обробка поля або невнесені своєчасно у необхідній кількості добрива) здатні внести свої корективи. Щоб мінімізувати вплив подібних чинників необхідно здійснювати усебічний контроль за станом посівів. Окрім цього, під час вегетації визначаються ділянки, де культури проросли добре, а де виникає необхідність додаткової підгодівлі унаслідок слабкості рослин.

Способи контролю

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити широкий комплекс послуг з точного землеробства не лише в Києві, Харкові або Житомирі, але і у будь-якому великому місті України за демократичною ціною.

Головними аспектами, що визначають вірогідність хорошого урожаю, вважається своєчасно зорана земля і вчасно посіяне насіння. Окрім цього, необхідно здійснювати моніторинг за динамікою проростання сходів та їх поведінки в процесі зростання. Ці відомості можна отримати шляхом аерофотознімання. У арсеналі нашої компанії є сучасні безпілотні літальні апарати і квадрокоптери, на борту яких встановлена інноваційна оптика, що дозволяє робити знімки досліджуваної території з високою мірою деталізації.

За допомогою аерофотозйомки добувається інформація на підставі якої створюється карта-схема з відображенням усіх об’єктів і вказівкою їх точного місця розташування. Складена карта дозволяє не лише максимально коректно розрахувати площу поля, але і скласти план необхідних заходів, а також прорахувати кількість ресурсів потрібних на реалізацію усіх робіт.

Останнім часом активно використовується мультиспектральна зйомка, за допомогою якої можна ефективно вирішити наступні питання :

 1. Визначити концентрацію азоту в ґрунті і рослинах.
 2. Розрахувати індекси вегетації, листової поверхні і вологості, оскільки на отриманих фотографіях легко ідентифікувати ділянки з культурами що піддалися різним захворюванням.

Використовуючи електронні карти можна скласти прогноз відносно того яким буде урожай, оскільки на них чітко визначаються території з різною щільністю вирощуваних рослин.

Підводячи підсумок можна з упевненістю декларувати, що контроль за станом посівів за допомогою безпілотних літальних апаратів дозволяє виробити оптимальну стратегію по мінімізації витрат і збільшення прибутку.

Ефективне рішення від надійного партнера

Після оформлення заявки, наші фахівці ознайомлюються з технічним завданням і проводять рекогносцирування поля. Отримані в ході попереднього вивчення місцевості дані визначають характер робіт, що проводяться нами, різновид використовуємого устаткування і засобів технічної підтримки. На стадії польових випробувань проводиться безпосередньо аерофотознімання. Знімки надалі аналізуються та лягають в основу майбутнього картографічного плану. На завершальному етапі клієнтові надається підсумковий звіт з пояснювальною запискою і рекомендаціями.

Комплексний сервіс

Широкий спектр послуг, що надаються нами, включає роботи інженерно-геологічної, гідрологічної і геологічної спрямованості :

 1. Розбиття осей будівлі.
 2. Винесення меж ділянки.
 3. Аерофотознімання.
 4. Проектування котеджів.
 5. Установка межових знаків.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.
 8. Буріння свердловин.
 9. Постановка на кадастровий