Маркшейдерські роботи – це комплекс досліджень геологічної спрямованості, акцентованих на отриманні інформації, яка ляже в основу безперебійної і продуктивної діяльності різних шахт і копалень. При здійсненні геолого – розвідувальних заходів і гірського виробництва, здійснюються виміри що носять просторово-геометричний характер. Подібні виміри реалізуються не лише на поверхні досліджуваної території, але також в надрах землі. На підставі отриманих даних гірськими інженерами, відомими як маркшейдери, складаються плани, карти і схеми.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити маркшейдерські роботи будь-якої складності в Одесі, Вінниці і Львові, а також у будь-якому великому місті країни.

Діяльність наших фахівців (маркшейдерів) спрямована на проведення планування і подальшого контролю якості виконання кожного етапу будівництва підземних споруд. Окрім цього маркшейдер несе пряму відповідальність за організацію робіт, а також необхідність внесення коригувань у будівельні роботи узгоджено плану здачі об’єкту.

Безпосередньо перед початком будівництва будь-якого підземного об’єкту, маркшейдер зобов’язаний вивчити проектні креслення і визначити поетапність здійснення робіт.

Сфери застосування

Маркшейдерські роботи актуальні в наступних випадках:

 1. Пошук і розвідка мінерально-сировинних копалин.
 2. Організація кар’єрів, шахт і інших розробок корисних ресурсів.
 3. Активне використання родовищ.
 4. Капітальний ремонт або реконструкція застарілих гірничодобувних об’єктів.
 5. Консервація і ліквідація гірничодобувних ділянок, чий експлуатаційний потенціал вичерпав себе.
 6. Будівництво транспортних тунелів, великих підземних об’єктів міської інфраструктури, а також нових ліній метрополітену.

Пріоритетні завдання

Наші гірські інженери готові надати професійну консультацію усім питанням, що цікавить, а також надати професійну допомогу в реалізації поставлених завдань будь-якої складності по наступних напрямах:

 1. Зробити розрахунок запасів корисних копалини на території, де здійснюється їх здобич.
 2. Оптимізувати витрати на проведення гірничодобувних робіт і здійснити їх коригування відповідно до чинних нормативно-правових актів.
 3. Забезпечити належний рівень безпеки усім будівельним конструкціям, що знаходяться у безпосередній близькості з природними об’єктами.
 4. Здійснити організаційні роботи по зведенню надземних споруд і підземних комунікацій з урахуванням дотримання правил технічної безпеки і відповідністю виконуваних робіт основним положенням про охорону довкілля.
 5. Скласти план роботи на підставі проектного завдання.
 6. Виконати геодезичний контроль як на початковому етапі будівництва, так і перед введенням об’єкту в експлуатацію.

Наші маркшейдери також допоможуть відстежити наявність можливих деформацій у будівельній конструкції, включаючи відповідність усіх геометричних параметрів заданому проекту. Необхідно відмітити, що робота маркшейдера має на увазі регулярне складання підсумкових звітів і спеціальної документації.

Наші переваги

Добросовісне відношення до узятих на себе зобов’язань принцип взаємовигідної співпраці в комплексі з індивідуальним підходом до кожного клієнта це ті пріоритети, якими діяльність нашої компанії вигідно відрізняється від альтернативних послуг, що надаються нашими конкурентами.

До наших достоїнств можна також віднести:

 1. Адекватна цінова політика.
 2. Наявність кваліфікованого штату гірських інженерів з великим досвідом роботи в сегменті геологічних досліджень.
 3. Використання передових технологій і сучасного устаткування, а також високо функціональних засобів технічної підтримки.

Комплексний сервіс від надійного партнера

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете замовити на вигідних умовах широкий комплекс досліджень інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості як в Миколаєві, Харкові і Дніпрі, так і у будь-якому великому місті України. Серед актуальних пропозицій особливої уваги заслуговують:

 1. Розбиття осей.
 2. Геородарне дослідження.
 3. Топозйомка.
 4. Очищення водойм.
 5. Буріння свердловин.
 6. Геологічний розріз по свердловинах.
 7. Отримання дозвіл на будівництво.
 8. Аерофотознімання.