Нанесення червоних ліній – це комплекс інженерно-геодезичних досліджень, здійснюваних фахівцями нашої компанії з метою встановити межі в яких дозволяється виконувати будівельні роботи, диференціювати територію, відведену для загального користування від місцевості, призначеної для окремих земельних ділянок, що знаходяться в приватній експлуатації. Окрім цього подібні лінії на топоплані дозволяють визначити проектувальникам локалізацію пожежних проїздів, надземних і підземних комунікацій, а також історичних цінностей.

Особливості

В порівнянні з традиційними межами, червона лінія має сильніший юридичний статус і нормативно правову регламентацію. Необхідно пам’ятати, що здійснення будь-якого виду будівельної діяльності (зведення архітектурних конструкцій, прокладення ліній комунікацій) на земельних ділянках, позначених червоними лініями категорична заборонена. За дотриманням подібних норм стежить спеціальна земельна інспекція. Умовно, червону лінію можна розділити на 2 основних категорії:

 1. Існуюча. Ця лінія має статус юридичної значущості і вносяться в кадастровий облік. Є реалізованою межею, винесеною в натуру.
 2. Проектна. Межа не має юридичної сили і не є об’єктом обліку кадастрової нерухомості. Її основним призначенням є публічна демонстрація намірів стосовно змін планування ділянки.

Усі роботи по нанесенню червоних ліній повинні здійснюватися професійною геодезичною компанією, що має відповідний сертифікат, співробітники якої отримали необхідну акредитацію. Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити топографо-геодезичну схему земельної ділянки з нанесенням червоних ліній в Одесі, Дніпрі або Харкові, а також у будь-якому великому місті України за демократичною ціною.

Наші переваги

До безперечних достоїнств нашої компанії можна віднести:

 1. Демократичний діапазон цін.
 2. Виконання замовлення в строго обумовлені терміни.
 3. Використання сучасного устаткування, передових технологій та інноваційних методик  комп’ютерного аналізу.
 4. Великий досвід роботи у сфері інженерно-геодезичних робіт.
 5. Велика географія діяльності.

Наявність в штаті сертифікованих інженерів-геодезистів дозволяє нам справлятися із завданнями будь-якої складності на високому, професійному рівні. Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати якісний результат в максимально короткі терміни звертайсь за допомогою до наших фахівців.

Наші можливості

Широкий комплекс сервісу, що робиться нами, в Херсоні, Києві, Львові, а також у будь-якому великому місті країни, включає різноманітні дослідження геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості:

 1. Розробка дендроплана.
 2. Аерофотознімання.
 3. Перенесення репера.
 4. Розбиття осей будівлі.
 5. Топографічна і кадастрова зйомка.
 6. Установка межових знаків.
 7. Очищення водойм.
 8. Постановка на кадастровий облік.
 9. Буріння свердловин.