Обмір полів – це комплекс інженерно-геодезичних заходів здійснюваних фахівцями нашою компанією з метою отримання інформації на підставі якої можна зробити висновок про ефективність використання землі.

Звернувшись за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити таку послугу, як обмір полів не лише в Києві, Львові і Вінниці, але і у будь-якому великому місті країни за демократичною ціною. Сервіс, що робиться нами, має на увазі використання аерофотознімання, спеціальних датчиків і GPS навігаторів, що в комплексі дає можливість як фермерам, так і великим агропромисловим холдингам уважно відстежувати стан своїх земельних ділянок.

Ефективне рішення від надійного партнера

Найбільшою популярністю користується аерофотознімання полів, оскільки отримані в ході досліджень дані дають можливість легко виявити будь-які захворювання рослин, визначити стан ґрунту, уважно стежити за динамікою урожаю і індексом вегетації. Аерофотознімання поля – це процес отримання фотографій певної місцевості шляхом використання високотехнологічного оптичного устаткування встановленого на безпілотному літальному апараті (дрон або квадрокоптер).

На сьогодні переважна більшість вітчизняних фермерів, середніх і великих організацій, задіяних в агропромисловому сегменті ринку, активно користуються аерофотозніманням з метою отримання наступних об’єктивних даних :

 1. Скільки гектарів оброблюваних полів є в наявності.
 2. Територія пасовищ.
 3. Кількість порожніх ділянок.

Візуальний контроль дає можливість контролювати стан рослин, визначати ділянки з хорошими і поганими сходами, а також розраховувати індекси вологості, вегетації і листової поверхні. Подібна інформація дозволяє спрогнозувати врожайність і скласти адекватний бізнес-план. На підставі аналізу зроблених знімків можна своєчасно вжити заходи по усуненню проблем або знайти ефективніший підхід для збільшення урожаю. Не дивно, що з кожним роком подібний фотомоніторинг полів стає все більш актуальним оскільки дозволяє якісно вирішити багато питань.

Професійний сервіс за демократичною ціною

В нашому арсеналі є функціональні беспилотники, а використання передової фотоаппаратури і спеціальних комп’ютерних програм для аналізу і обробки отриманих даних, гарантує якісне виконання замовлення будь-якої складності в максимально короткий термін. Обмір полів від нашої компанії включає:

 1. Розрахунок площі орних полів.
 2. Складання карт, що відбивають стан рослин.
 3. Здійснення моніторингу стану сільськогосподарського виробництва.

Наші можливості

Комплекс інженерно-геодезичних і геологічних послуг, що робляться нами, також включає:

 1. Топографічна і кадастрова зйомка
 2. Буріння свердловин.
 3. Установка межових знаків
 4. Розбиття осей будівлі.
 5. Винесення меж ділянки.
 6. Аерофотознімання.
 7. Аналіз ґрунту
 8. Очищення водойм.
 9. Схема земельної ділянки.
 10. Геодезична зйомка фасаду.