П’ятисотка це різновид топографічної зйомки, здійснюваної з метою детального опису досліджуваної території шляхом складання детальних схем, на яких відображається не лише рельєф самої ділянки, але і його координати, а також будь-які будівельні об’єкти, включаючи наземні та підземні лінії комунікації.

Застосування

Топографічний план в масштабі 1: 500 дозволяє вирішити питання, пов’язані з проведенням будівельних заходів, а також надати законний статус земельній ділянці. Хоча найбільшою затребуваністю зйомка в такому масштабі користується на стадії проектування. Професійно виконані виміри в комплексі з грамотною складеною схемою є гарантами того, що подана заява до архітектурно-проектної установи про отримання дозволу на зведенні житлового будинку або господарської споруди буде задоволена. Окрім вище перелічених випадків, «п’ятисотка» використовується на завершальній стадії будівництва, перед здачею об’єкту в експлуатацію. Також її рекомендується проводити після купівлі земельного наділу, щоб встановити фактичні дані, відносно проходження пограничних ліній на місцевості.

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними у вас є можливість замовити топографічну зйомку місцевості в масштабі 1 : 500 в Києві, Дніпрі, Одесі, а також у будь-якому іншому місті України за демократичною ціною.

Алгоритм

Якщо ви плануєте побудувати заміський котедж або хочете упорядкувати свою землевпоряджувальну документацію відповідно до реального стану справ на території ділянки, наші фахівці готові надати кваліфіковану допомогу.

Співпраця з нашою компанією проходить в наступній послідовності:

 1. Оформлення замовлення. Після вивчення технічного завдання, складання плану, що визначає терміни необхідних робіт і подальшої калькуляції, укладається договір.
 2. Польовий етап. Наші фахівці приїжджають за вказаною адресою і проводять рекогносцирування місцевості. Топозйомка 1 : 500 може здійснюватися в горизонтальній площині, коли точки координат визначаються по відношенню до земної поверхні, а також у вертикальній, з метою встановлення їх висоти. В деяких випадках використовується комбінований варіант. Використовуючи різні вимірювальні інструменти (тахометр, нівелір, теодоліт), а також сучасне оптичне устаткування здійснюється збір необхідної інформації.
 3. Камеральний етап. Усі Отримані відомості обробляються і систематизувалися, після чого складається підсумковий звіт у вигляді текстових і графічних застосувань з пояснювальною запискою, в якій передається замовникові.

За бажанням клієнта результати топографічної зйомки можуть бути представлені як в аналоговому режимі на папері, так і в цифровому форматі на електронному носії.

Комплексний сервіс

Інженерно-геодезична спрямованість нашої діяльності включає наступні послуги:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Очищення водойм.
 6. Постановка на кадастровий облік.
 7. Аналіз ґрунту.
 8. Проектування котеджів.
 9. Розробка дендроплана.

Переваги

Скориставшись нашим сервісом, ви особисто зможете переконатися в його достоїнствах:

 1. Кваліфікований персонал з великим оптом роботи в сегменті геологічних і геодезичних досліджень будь-якої міри складності.
 2. Широка географія нашої діяльності охоплює усю територію України.
 3. Використання інноваційного устаткування, передових технологій, сучасних методів лабораторної діагностики і комп’ютерного аналізу.
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.