Перенесення репера – це інженерно-геодезична процедура, здійснювана за допомогою спеціального значка, яким визначають деяку точку на поверхні конкретної території, де проводяться дослідження. Цей комплекс заходів виконується шляхом використання спеціального приладу відомого як нівелір, за допомогою якого встановлюється висота точки, включаючи її різницю з іншою прилеглою місцевістю.

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити таку послугу як перенесення відмітки репера на дно котловану або на монтажний горизонт в Дніпрі, Львові і Одесі, а також у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Вимір різних точок досліджуваної ділянки нівеліром вважається фундаментальним процесом на попередньому етапі будівельних робіт. У тих випадках, коли перенесення репера виконується на монтажний горизонт, коректність і якість геодезичних заходів визначає не лише ефективність подальших робіт по зведенню будь-якої конструкції, але також гарантує надійність майбутньої будівлі підчас експлуатації. Саме тому перенесення репера повинне здійснюватися виключно професіоналами, що мають відповідну акредитацію і належний досвід у сфері інженерно-геодезичних і геологічних досліджень.

Особливості

Враховуючи те з якою метою здійснюється перенесення репера, останнє можна умовно розділити на декілька типів:

 1. Репери, вживані для збору наукової інформації. Такі знаки встановлюють в певних географічних точках країни, відповідно до певних інструкцій та схем.
 2. Рядові. Ці репери закладаються по усіх нівелірних лініях, ніби скельних, стінних або ґрунтових з інтервалом, який варіюється в межах від 3,5-до 7 км.
 3. Фундаментні. Репери встановлюються в ґрунт. Візуально мають схожість із залізобетонними стовпцями або пілонами. Найчастіше застосовуються в сегменті будівельних робіт.

Необхідно відмітити, що саме фундаментні і рядові реперні пункти в комплексі формують державну геодезичну мережу.

Ефективне рішення від надійного партнера

Завдяки використанню сучасного устаткування, інноваційних технологій, а також передових методик комп’ютерного аналізу, наша компанія гарантує виконання усіх робіт, пов’язаних з інженерно-геодезичними дослідженнями на якісно високому рівні в максимально короткий термін. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократична цінова політика, а також добросовісне відношення до узятих на себе зобов’язань це ті пріоритети, якими ми незмінно керуємося.

Наші можливості

Довірившись нашому досвіду, ви зможете замовити широкий спектр послуг, інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості, серед яких на особливу увагу заслуговують:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.

5.Топографічна і кадастрова зйомка.

 1. Установка межових знаків.
 2. Очищення водойм.
 3. Розробка дендроплана.
 4. Аналіз ґрунту.