Геологія – це наука метою якої є вивчення структурних особливостей ґрунту, рельєфу, фізико-хімічних властивостей земної кори. На сьогодні за допомогою отриманих в результаті наукових досліджень вдалося перекласти побут сучасної людини на якісно новий рівень. Геологія активно використовується в різних сферах людської діяльності. Проте найбільшу актуальність вона набула в сегменті інженерно-геологічних робіт підчас будівництва.

Роль геології у будівництві

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва ставлять перед собою завдання отримати необхідну інформацію стосовно доцільності зведення будівлі, а також пошук найбільш оптимальних територій для його розміщення. При цьому внаслідок проведених досліджень складається рекомендація стосовно того яку стратегію вибрати для зведення будівлі, а також які дії необхідно зробити, щоб мінімізувати вплив геологічних процесів на цілісність архітектурної споруди.

Інженерна геологія має на меті усебічне дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту, оскільки від них багато в чому залежить міра надійності і експлуатаційні можливості будівельної споруди.

Дослідження ґрунту під будівництво включає також аналіз хімічних речовин, що входять в нього, які багато в чому і визначають структурно-текстурну специфіку ґрунту, що необхідно враховувати при будівництві. Аналіз землі може виявитися корисним не лише власником земельних ділянок, але також і людям, які планують придбати приватний будинок або заміський котедж. У зв’язку з поганою екологією, саме земля виявляється тим місцем, де кількість токсичних речовин, включаючи патогенних мікроорганізмів стає дуже високим. Причиною цьому може бути близька прихильність земельної ділянки до промислових підприємств, що інтенсивно забруднюють довкілля важкими металами, токсинами і нафтопродуктами. Не менш згубно на стані ґрунту позначається застосування різних добрив і пестицидів, що призводять до її органічної деградації і як наслідок безпліддя.

Аналіз ґрунту під фундамент повинен здійснюватися перед початком будівництва будь-якої будівлі, з метою визначити міру стійкості, надійності і безпеку в експлуатації майбутньої споруди. За допомогою буріння свердловин береться ґрунт і ретельно вивчається в лабораторних умовах. Отримана інформація стосовно різновиду ґрунту, її структури, глибини промерзання, дає можливість встановити несучої здатності, і прийти до рішення про доцільність здійсненні будівельних робіт.

Геодезія і її роль у будівництві

Геодезія у будівництві грає фундаментальну роль, оскільки отримувана в наслідку подібних досліджень інформація визначає надійність, міцність функціональність і експлуатаційні характеристики архітектурної споруди. Подібні роботи носять різнобічний, комплексний характер і в переважній більшості випадків є обов’язковими до проведення як на етапі проектування, так і перед здачею будівельного об’єкту в експлуатацію.

Геодезичні також, як і інженерно-геологічні дослідження під будівництво заміських котеджів, приватних будинків такі ж потрібні як при зведенні висотних конструкцій. Адже з їх допомогою можна не лише оптимізувати стратегію будівельних робіт, але і обґрунтувати пов’язані з ними фінансові витрати.

Ефективне рішення від надійного партнера

Геологічні дослідження для будівництва, так само як і комплекс геодезичних послуг, що робляться нашою компанією в різних регіонах України, завдяки демократичному діапазону цін і високому рівню професіоналізму наших співробітників, здатні задовольнити очікування навіть найвимогливіших клієнтів.

Скориставшись вказаними контактними даними, ви зможете замовити:

1.. Інженерно-геологічні дослідження під будівництво.

  1. Розбиття осей будівлі.
  2. Винесення меж ділянки.
  3. Аерофотознімання.

5.Топографічна і кадастрова зйомка.

  1. Установка межових знаків.
  2. Очищення водойм.
  3. Ситуаційний план місцевості.
  4. Узгодження меж земельної ділянки.
  5. Буріння свердловин.

Та багато інших видів робіт геолого-геодезичного напрямку.