Аналіз ґрунту – це комплекс заходів, спрямованих на визначення фізико-хімічного складу ґрунту, а також виявлення речовин, що негативно впливають на екологічний баланс ґрунту.

Аналіз ґрунту може виявитися корисним не лише власникам земельних ділянок, але також і людям, які планують придбати приватний будинок або заміський котедж. Річ у тому, що у зв’язку з поганою екологією, саме земля виявляється тим місцем, де кількість токсичних і радіоактивних речовин, включаючи патогенну мікрофлору стає надмірно високим. Причиною цьому може бути безпосередня близькість земельної ділянки з великими промисловими заводами, що інтенсивно забруднюють довкілля важкими металами, токсинами і нафтопродуктами. Не менш згубно на стані ґрунту позначається застосування різних добрив і пестицидів, що призводять до її органічної деградації і як наслідок безпліддя.

аналіз грунту характеристики

Великі автомагістралі з інтенсивним дорожнім трафіком, а також звалища з побутовими відходами не покращують стан землі. Варто також відмітити, що існують окрім «побутових» причин для проведення дослідницьких робіт, такі що регламентовані на законодавчо-правовому рівні. Одним з таких прикладів є аналіз ґрунту під фундамент, здійснюваний перед початком будівництва будь-якої будівлі, з метою визначення міри стійкості, надійності і безпеки в експлуатації архітектурної споруди, що зводиться. Узятий шляхом буріння свердловин, ґрунт піддається детальному аналізу в лабораторних умовах. отримана інформація стосовно типу ґрунту, її структури, глибини промерзання дозволяє встановити здатність, що несе, і прийти до рішення про доцільність здійснення будівельних робіт.

Різновид аналізу грунту

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете замовити аналіз ґрунту на родючість Київ, Одеса або Львів, а також будь-яке інше велике місто України на найвигідніших умовах. Залежно від того з якою метою робиться дослідження ґрунту, актуальними залишаються наступні методи:

 1. Гранулометричний. Завданням подібного аналізу є кількісний підрахунок механічних часток, присутніх в пробі узятого ґрунту і їх подальша систематизація з урахуванням розміру, і маси. Таким чином можна упізнати видову приналежність ґрунту і її склад.
 2. Хімічний. У його основі лежить визначення показника насиченості ґрунту органічними компонентами і поживними речовинами, а також встановлення присутність важких металів рівня рН і доцільність застосування певних добрив. Отримані дані дозволяють встановити відповідність номінального хімічного складу ґрунту з гранично-допустимою концентрацією токсичних компонентів.
 3. Аналіз ґрунту агрохімічний. Його основним завданням є з’ясувати зміст певних хімічних елементів здатних зробити безпосередній вплив на кількість урожаю, а також на здоров’ї сільськогосподарських тварин.

Здійснюваний нашими фахівцями аналіз ґрунту, ціна на який приємно дивує своєю демократичністю, включає також мікробіологічне, токсикологічне і радіологічне дослідження.

Ефективне рішення для аналізу

Довірившись нашому досвіду, ви зможете замовити широкий спектр професійного сервісу, серед якого на особливу увагу заслуговують:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.

5.Топографічна і кадастрова зйомка.

 1. Установка межових знаків.
 2. Очищення водойм.
 3. Ситуаційний план місцевості.
 4. Розробка дендроплана.
 5. Проектування приватних будинків і заміських котеджів.

Звернувшись за вказаними контактними даними наші фахівці готові надати усебічну консультацію стосовно питань, що цікавлять, і надати професійну допомогу в рішенні завдань будь-якої складності.

До наших переваг можна віднести:

 1. Кваліфікований персонал з великим оптом роботи в сегменті геологічних і геодезичних досліджень будь-якої міри складності.
 2. Постійним клієнтам надається гнучка система знижок і акційних пропозицій.
 3. Широка географія нашої діяльності охоплює усю територію України.
 4. Використання інноваційного устаткування, передових технологій, сучасних методик лабораторної діагностики і комп’ютерного аналізу.
 5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта