Буріння свердловин на воду від нашої компанії – це унікальна можливість вирішити питання з автономним водопостачанням земельної ділянки, заміського будинку або котеджу. Завдяки комплексному сервісу наші фахівці здійснюють не лише буріння скважин, але також облаштування свердловини і монтаж водоочисного устаткування.

Методи буріння свердловин

Зважаючи на глибину залягання підземних вод, структурний характер землі геологічного розрізу, який належить здолати, фахівцями вибирається найбільш оптимальний метод буріння свердловин на воду. Виходячи з того які при цьому використовуються механізми, сам процес можна умовно розділити на: 1. Механічний. 2. Ручний. Наша компанія упродовж тривалого часу здійснює інженерні вишукування для будівництва приватних будинків, заміських котеджів, висотних будівель, а також для облаштування земельної території.

Завдяки використанню інноваційних технологій і сучасного устаткування нашим фахівцям вдається досягти якісного результату в незалежності від міри складності поставлених завдань. Буріння свердловин Вінниця, ціна на яку приємно дивує своєю доступністю, багато в чому залежить від того який спосіб використовується.

бурение - авто

На сьогодні найбільшою популярністю і затребуваністю користуються:

 1. Шнековий. Головним достоїнством подібного методу буріння скважин на воду є його простота в експлуатації і економічність. Оптимальне рішення якщо ґрунт сухий і м’який, такий, що складається з глини і піску, а також позбавлений великих включень. Принцип дії буріння свердловин Хмельницький, ціна вигідно відрізняється від наших конкурентів, полягає в тому, що бур оснащений шнеками, діаметром від 6 до 80 см, шляхом обертальних рухів вгризається в ґрунт, витягаючи подрібнену породу із забою назовні. Таким чином голити свердловину, ціна в даному випадку буде не високою, можна на глибину від 50 до 80 метрів. Щоб уникнути обсипання стінок, свердловину необхідно вчасно зміцнити обсадними трубами.
 2. Роторний. Спочатку такий метод застосовувався у виключно сфері видобутку нафти, проте з часом отримав широке поширення в геодезичних дослідженнях на воду. В даному випадку механічне долото шляхом обертальних рухів руйнує ґрунт, який підіймається назовні за допомогою бурового розчину. Гідністю буріння скважин Львів, ціна в незалежності від об’єму необхідних робіт знаходиться в демократичному діапазоні, можна рахувати виявлення водоносних горизонтів, що залягають на глибинах від 250 до 500 метрів.
 3. Ударно-канатний спосіб. Буріння скважин Житомирська область, виконується шляхом руйнування породи за рахунок використання важкого вантажу, що скидається з великої висоти. З цією метою застосовують предмети що за формою нагадують склянку. Подібний варіант особливо актуальний для роботи на ґрунтах, що переважно складаються з глини. Незважаючи на усю затратность і трудомісткість, буріння свердловин Тернопіль, ціна послуг, що робляться нами, являється самий прийнятною в регіоні, залишається по колишньому ефективним рішенням для робіт на малій глибині.

Не втратила своєї актуальності технологія буріння свердловин Умань вручну, особливо якщо йдеться про пошук водоносного горизонту на невеликих глибинах.

Види свердловин

З урахуванням глибини залягання, а також характеру прохідних порід бурові свердловини можна розділити на 3 основних категорії:

 1. Абіссінська. Свердловина, яку можна замовити в нашій компанії, характеризується невеликою глибиною залягання, показник якої варіюється в межах 2,5 – 10 метрів. Саме з цієї причини необхідно ретельно вибирати для неї місце далеко від скупчень сміття, щоб мінімізувати вірогідність попадання шкідливих речовин в джерело.
 2. Свердловина на пісок. Буріння скважин Житомир, Київ або Дніпро дозволяє облаштувати колодязь, який розташовується на глибині 10-40 метрів і має хороші експлуатаційні характеристики, що гарантують безперебійне функціонування упродовж 12-14 років.
 3. Артезіанські. Знаходячись на глибині до 170 метрів і маючи природний вапняковий фільтр, такий колодязь відрізняється хорошою продуктивністю і високою якістю води.

Наші фахівці виконають буріння скважин Житомир, ціна на яку здатна викликати непідробний захват навіть у найвимогливіших клієнтів.

Наші переваги при бурінні

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити не лише буріння скважин Рівне, ціна на яку дозволяє нам бути лідерами серед організацій задіяних в сегменті геологічних досліджень на Україні, але також ознайомитися з широким комплексом послуг, що робляться нами :

 1. Розбиття осей будівлі.
 2. Побудова інженерно-геологічного розрізу.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Топографічна і кадастрова зйомка.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз ґрунту.