Довідка про склад ґрунту складається на підставі проведених інженерно-геологічних досліджень ділянки. Геологія залишається актуальною наукою в різних сферах людської діяльності, особливо в області будівництва. Визначити склад ґрунту, шари ґрунту перед початком будівельних робіт просто потрібна. Проведення лабораторної діагностики з детальним аналізом узятих зразків ґрунту, а також підземних вод дозволяє надалі скласти рекомендації стосовно доцільності проведення будівельних заходів, включаючи оптимізацію фінансових витрат.

Різновид довідок для складу грунту

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете замовити довідку про склад ґрунту у Києві, Одесі або Львові на найвигідніших умовах, яка складається на підставі наступних досліджень:

 1. Гранулометричний склад ґрунту. Завданням подібного аналізу є кількісний підрахунок механічних часток, присутніх в пробі узятого ґрунту і їх подальша систематизація з урахуванням розміру, і маси.
 2. Хімічний склад ґрунту. У його основі лежить визначення показника насиченості органічними компонентами і поживними речовинами, а також встановлення присутності важких металів, кислотність ґрунту (рН) і доцільність застосування певних добрив. Отримані дані дозволяють встановити відповідність номінального хімічного складу ґрунту з гранично-допустимою концентрацією токсичних компонентів.
 3. Аналіз ґрунту агрохімічний. Його основним завданням є з’ясувати зміст певних хімічних елементів, що впливають на родючість ґрунту, на кількість урожаю, а також на здоров’ї сільськогосподарських тварин.

Здійснюваний нашими фахівцями аналіз ґрунту, ціна на який приємно дивує своєю демократичністю, включає також мікробіологічне, токсикологічне і радіологічне дослідження.

Ефективне отримати довідку

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними вам надається можливість замовити широкий спектр інженерно-геологічних досліджень не лише в Києві, Одесі або Дніпрі, але і у будь-якому великому місті України.

Комплекс геологічних послуг, що робляться нами, має на увазі детальне дослідження конкретної ділянки з допомогою:

 1. Буріння свердловин з метою збору проб ґрунту для аналізу.
 2. Випробування ґрунту на місці із застосуванням виїзної техніки.
 3. Вивчення шляхом застосування лабораторно-діагностичних методік зразків, які були отримані під час бурових робіт.
 4. Повне дослідження ґрунту (механічний склад ґрунту та хімічні властивості) для визначення кожного з його шарів і складання загальної картини.
 5. Вивчення ґрунтових вод з метою визначення глибини їх знаходження, активності і складу.

Ті, що проводяться нашими фахівцями дослідження, дозволять визначити міру витривалості ґрунту і відповідно встановити на скільки конструкція, що зводиться, відповідає вибраній місцевості. Отримані відомості допоможуть також спрогнозувати як структура ґрунту мінятиметься з часом і до яких негативних наслідків це може привести. На підставі комплексного дослідження ми надаємо замовникові довідку про геологічний склад ґрунту. Керуючись викладеними даними (властивості ґрунту) і рекомендаціями, забудовник визначає стратегію будівельних робіт, підбирає оптимальний тип фундаменту, його глибину, способи гідроізоляції, а також використання додаткових укріплень здатних звести до мінімуму вірогідність негативних наслідків.

Наші переваги

Забезпечити якісний результат, а також оперативність можуть лише професіонали. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути упевнені, що усі поставлені перед нами завдання будуть реалізовані на належному рівні в обумовленому договорі термін. Завдяки використанню передових технологій і сучасного бурового устаткування, різної потужності, а також додаткових технічних коштів і програмного забезпечення для лабораторної діагностики, і аналізу отриманих даних, діяльність нашої компанії вигідно відрізняється від наших конкурентів.

Довірившись нашому досвіду, ви зможете замовити широкий спектр професійного сервісу, серед якого на особливу увагу заслуговують:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.

5.Топографічна і кадастрова зйомка.

 1. Установка межових знаків.
 2. Очищення водойм.
 3. Ситуаційний план місцевості.