Геологія ділянки – це комплекс інженерно-геологічних досліджень, здійснюваних на досліджуваній території перед будівництвом. Метою є визначення оптимального типу і розрахунку фундаменту будівлі, що зводиться, проектування комунікаційних систем і так далі. Головним завданням подібних робіт є отримання фактичних даних відносно рельєфу, структурних особливостей і фізико-механічних властивостей ґрунту. Це дозволить надалі оптимально розрахувати основу споруди.

Роль геології у будівництві

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва ставлять перед собою завдання отримати необхідну інформацію стосовно доцільності зведення будівлі, а також пошук найбільш оптимальних територій для його розміщення. При цьому внаслідок проведених досліджень складається рекомендація стосовно того яку стратегію вибрати для зведення будівлі, а також які дії необхідно зробити, щоб мінімізувати вплив геологічних процесів на цілісність архітектурної споруди. Будівельна геологія має на меті усебічне дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту. Оскільки від геології ділянки багато в чому залежить міра надійності і експлуатаційні можливості будівельної споруди. Дослідження ґрунту під будівництво включає також аналіз хімічних речовин, що входять в нього. Вони багато в чому і визначають структурно-текстурну специфіку ґрунту, що необхідно враховувати при будівництві.

Алгоритм на геологію ділянки

Геологія ділянки в Дніпрі, Харкові, Києві, Львові, як у будь-якому великому місті України здійснюється нашими кваліфікованими фахівцями з проведення геологічної розвідки. Після оформлення заявки, наші інженери ознайомлюються з технічним завданням і складають поетапність необхідних робіт. Після калькуляції і узгодження усіх нюансів із замовником укладається договір. На досліджувану територію виїжджає бригада геологів з метою отримати інформацію про якісні характеристики і фізико-механічні особливості ґрунту. Для цього застосовується різні види буріння, яке проводится на місці майбутнього фундаменту. При необхідності проводиться зондування з метою встановити коефіцієнт опору ґрунту. Далі беруться проби ґрунту, а також визначається глибина залягання водоносного горизонту. Отримані зразки класифікуються, герметично упаковуються і вирушають на усебічно вивчення в лабораторних умовах. Після камеральної стадії наші фахівці складають документи стосовно проведених досліджень, що включють текстові і графічні матеріали – технічний звіт. За бажанням замовника уся інформація про результат виконаних робіт, включаючи необхідні рекомендації можуть бути надані як у паперовому так і в цифровому форматі.

геологія ділянки

Наші переваги при проведенні геології

Упродовж тривалого часу наша компанія успішно здійснює геодезичні та геологічні дослідження ділянок під будівництво на найвигідніших умовах. Необхідно відмітити, що вартість подібних досліджень визначається кількістю послуг, що виконуються, складністю завдання, умовами роботи, а також необхідністю задіяти додаткове устаткування і інструменти. Завдяки наявності в арсеналі наших фахівців сучасного устаткування, а також використання інноваційних технологій геології ділянки і методів комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо отримання якісного результату, в незалежності від міри складності поставлених завдань.

Демократична цінова політика, що проводиться нашою компанією відносно інженерно-геологічних і геодезичних досліджень, які охоплюють усю територію України, враховує виключно необхідні витрати і адекватний рівень прибутку. Саме тому вартість наших послуг  знаходиться в демократичному діапазоні і вигідно відрізняє нашу діяльність від конкурентів.

З нашою допомогою, ви можете також замовити:

  1. Розбиття осей.
  2. Попередня геологічна оцінка ділянок.
  3. Топоз’йомка.
  4. Очищення і поглиблення водойм.
  5. Буріння свердловин.
  6. Геологічний розріз по свердловинах.
  7. Узгодження меж ділянки.
  8. Аерофотознімання.

Від того на скільки професійно і своєчасно буде виконана геологія ділянки так само як і комплекс геодезичних досліджень залежить надійність, функціональність і експлуатаційні можливості будівлі, що зводиться, або ліній комунікацій.