Геошуруп це труба від 2 метрів завдовжки на кінці якої розташований гвинт. Стольні лопаті гвинта врізається в грунт, а тіло геошурупа його трамбує, надаючи конструкції велику стійкість. При хорошому грунті одна гвинтова паля може витримати точкове навантаження від 7 до 9 тон. Саме тому фундаментні роботи, здійснювані за допомогою геошурупов для облаштування одноповерхового заміського будинку на якісному грунті, гарантує надійну експлуатацію споруди на багато десятиліть. Перш ніж почати будівельні роботи необхідно провести інженерно-геологічні дослідження під фундамент на геошурупах.

Особливості при роботі з геошурупами

геошурупиЗдатність геошурупов, що несе, багато в чому визначається щільністю грунту і потужністю самої конструкції. Якщо геошурупи встановлюються на таких грунтах як глина, то здатність одного свайного шурупа, що несе, може ранжируватися в діапазоні від 2 до 6 тон, залежно від щільності основи. Якщо йдеться про піщаний грунт, то цей показник може збільшуватися до 9 тон. Деякі види геошурупов можна угвинчувати вручну на грунті малої і середньої рихлості (геошурупи з лопаттю до 300 мл). Такий метод досить економічний, не вимагає використання ваговитого устаткування і додаткових витрат на горючі мастильні матеріали. Його головним недоліком можна вважати відсутність можливості ідеальної установки. Особливо це стосується якщо роботу здійснюють малодосвідчені фахівці.

Для того, щоб підсумковий результат повністю відповідав необхідним вимогам, усі заходи починаючи від інженерно-геодезичних досліджень і геологічних досліджень, так само як і установка паль повинні здійснюватися професіоналами.

Ефективне рішення для фундаменту

Звернувшись за вказаними контактними даними вам надається можливість замовити на вигідних умовах інженерні дослідження під фундамент на геошурупах Львів, Харків, а також Одеса. Наші фахівці використовують сучасне устаткування і передові технології за рахунок чого підсумковий результат приємно дивує своєю якістю, надійністю, практичністю і функціональністю. Спершу знаходяться оптимальні точки для установки паль. В умовах неоднорідного або складного грунту (болота, близькість до водойм) обов’язково проводиться детальне сканування у вигляді радарного моніторингу або буріння розвідувальних свердловин. Перед установкою геошурупов обов’язково проводяться топографічна зйомка. Отримані дані обумовлюють якість подальших будівельних робіт. Тільки правильно встановлені геошурупи гарантують надійність конструкції.

 

Наші можливості

Упродовж тривалого часу діяльність нашої компанії акцентована на наданні широкого комплексу інженерно-геодезичних, геологічних і гідрологічних послуг у Львові, Одесі і інших великих містах країни. Демократична цінова політика, що проводиться нашою компанією відносно інженерно-геологічних і геодезичних досліджень, які охоплюють усю територію України, враховує виключно необхідні витрати і адекватний рівень прибутку. Скориставшись нашими послугами, ви зможете замовити за демократичною ціною широкий комплекс досліджень геодезичної, геологічної, а також гідрологічної спрямованості, серед яких особливо слід виділити:

 1. Буріння свердловин.
 2. Винесення осей будівлі.
 3. Аерофотознімання.
 4. Виконавча зйомка.
 5. Проектування котеджів.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз грунту і грунтових вод.
 8. Постановка нерухомості на кадастровий облік.
 9. Маркшейдерські роботи.
 10. Отримання дозволу на будівництво.
 11. Розробка дендроплану.