Оформляти право власності на землю є обов’язковою процедурою, в результаті якої в Держреєстр вноситься інформація щодо того, що права суб’єкта є чи були припинені. Вносяться ці дані державою. Те, що власник вже має право на власність, буде дійсним лише після того, як інформація була внесена до єдиного реєстру, а не тоді, коли оформлялася угода.

Оформляти право приватної власності на землю – це процедура, без якої не обійтися. Її виконують реєстратори, нотаріуси або акредитовані фахівці. В цьому випадку ви можете звернутися до нас, адже ми маємо достатній досвід в цій сфері і зможемо відповісти на будь-які ваші питання.

Отримуємо право державної власності на землю – етапи

Насправді таке оформлення можна назвати складним, тривалим і декілька заплутаним. Якщо ви плануєте провести реєстрацію, наприклад, отримали спадщину або хочете продати об’єкт, то вам буде потрібно зібрати необхідні для цього документи, яких досить таки багато. Також буде потрібно побувати в різних інстанціях.

На які етапи можна розділити цю задачу, щоб вона була виконана успішно? Послідовність буде наступною:

  • збирається вся існуюча документація;
  • надається заява для нотаріуса або реєстратора;
  • вся інформація вноситься до Держреєстру;
  • отримується Виписка, яка свідчить про права на будинок.

Є точно зазначені випадки, коли фахівець може надати свої послуги. Перша ситуація це тоді, коли проводяться певні дії з будинком, а друга – виконуються юридичні дії

Що необхідно знати?

Необхідно оформляти право власності на землю в Україні відповідно до правил закону. Часто державні реєстратори сильно завантажені, а тому ними не може бути надана консультація, яка була б вичерпною і повноцінною. Через це замовник може допустити помилки в зборі інформації, а значить, в більшості випадків, йому відмовлять в реєстрації або затягнуть з термінами. Тому краще звернутися за допомогою до фахівців. Є також український класифікатор форм власності на землю, який теж потрібно враховувати.

Є дані, які заповнюються при подачі заяви. Ви повинні вказати тип реєстрації, яка форма вашої власності, всі дані про об’єкт, дані про себе, контакти, за якими з вами можна зв’язатися, а також те, як ви хочете отримати документи.

Для того щоб ви стали власником згідно із законом важлива підготовка пакету документів, який управління юстиції розгляне і скаже вам про результат. Перелік документів оформлення прав власності складається з заяви в першу чергу. Також важливо подбати про наявність власних документів, технічного паспорту, документів про право власності. Ви повинні надати квитанцію про те, що послуги були оплачені, а також договір на те, що нерухоме майно можна використовувати.

Особливості оформлення

Оформлення права власності на кооперативну квартиру представляє собою оплату видачі витягу та держмита. Ознайомитися з реквізитами можна на сайті юстиції. Ціна, яку потрібно сплатити залежить від того, якої площі територія та може бути від 365 і до 1705 грн.

Коли портал Міністерства Юстиції опублікує своє позитивне рішення щодо вашого права власності, то це рішення набуде чинності. Дані можуть бути надані паперові та електронні. Все, що вам необхідно з інформації реєстру ви можете отримати в онлайн режимі.

Якщо були надані не всі документи, то оформлення права власності на новобудову буде більш тривалим. У деяких випадках навіть можна отримати відмову. Важливо стежити за новинами і дізнаватися, які саме документи необхідно надати в поточному році. Часто вводяться нововведення, щодо збору документації.

Чому варто звернутися до нас?

Якщо ви не хочете стояти в чергах і стикатися з різними труднощами оформлення, то можете звернутися до експертів нашої компанії. Оформлення права власності на квартиру виконується у нас в згоді з законодавством. Ми проводимо консультацію з нашими замовниками, а тому можемо відповісти на всі ваші запитання. Для цього в нас є достатньо знань. Фахівці гарантують високу якість своїх послуг. Також за допомогою нас ви зможете отримати державний акт на право власності на землю. Ми вже не один рік надаємо такі послуги, а отже зможемо врахувати всі ваші побажання.