Про компанію Геобест

Інженерний центр «ГЕОБЕСТ» молоде об'єднання фахівців, що мають багаторічний досвід роботи в сферах геології, геодезії, проектування і багатьох супутніх видах діяльності. Наша мета дати Вам максимальну якість робіт при цьому витративши мінімум часу і взявши за свої послуги мінімальну ціну.

Досвід роботи фахівців в вищевказаних сферах варіюється від 5 до 15 років. Такий багатий досвід наших фахівців, отриманий в кращих університетах і організаціях України, і сама новітня технічна база, дає нам право стверджувати, що якість виконання нами робіт має найвищий рівень, а спектр складності виконуваних робіт один з найширших на ринку.

У своїй роботі ми прагнемо до комплексного підходу виконання завдань, тим самим заощаджуючи Ваш час і кошти. Звернувшись до нас Ви забудете про всі питання, геолого-геодезичного характеру які потрібно вирішити.
Маючи представництва в різних регіонах України, Інженерний центр «ГЕОБЕСТ» має можливість максимально оперативно реагувати на Ваші заявки, виконуючи роботи в рекордно короткі терміни.

Наш стиль роботи дратує конкурентів, ми часто чуємо на свою адресу закиди на кшталт: «ціни занадто низькі», або «як ви так швидко виконали той чи інший об'єкт» і т.д. і т.п. Але нас хвилює виключно думки наших замовників, ми прагнемо закріпити за собою репутацію максимально зручних, недорогих, швидких і надійних партнерів. Не будемо даремно витрачати Ваш і свій час на розписування всіх подробиць, просто замовте у нас роботу і Ви самі все зрозумієте.

НАША МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

БУРОВЕ ОБЛАДНАННЯ

УГБ-1ВС на базі ЗИЛ-131

Бурова установка УГБ-1ВС призначена для буріння розвідувальних та водозабірних свердловин, в грунтах з I-V категорією по бурінню
Станок  УГБ-1ВС встановлено на автомобіль ЗИЛ-131
Висота – 3м
Висота мачти в розібраному стані  - 8м
Довжина - 8,5 м
Ширина – 2,5 м
Широко застосовується для виконання  інженерно – геологічних вишукувань для проектування великих споруд (промислових, висотних будинків та ін.) та буріння свердловин на воду.

УГБ-50М На базі ГАЗ-66

Бурова установка УГБ-50М призначена для буріння розвідувальних та водозабірних свердловин, в грунтах с I-V категорією по бурінню. Рекомендована глибина буріння складає 15-30м. Станок  УГБ-50М встановлено на автомобіль ГАЗ-66
Висота – 3м
Висота мачти в розібраному стані  - 8м
Довжина - 8,0 м
Ширина – 2,0 м
Широко використовується для виконання інженерно-геологічних вишукувань

 УРБ2-А2 на базі ЗИЛ-131

Бурова установка  УРБ2-А2 застосовується для буріння розвідувальних та водозабірних свердловин  в скельних відкладах.
Буріння виконується  обертальним способом з промивкою свердловини.
Станок  УРБ2-А2 встановлено на автомобіль ЗИЛ-131. Використовується  для буріння водозабірних свердловин  в скельних грунтах

УКБ-12/25

Переносна бурова установка УКБ-12/25 використовується для буріння розвідувальних свердловин, відносно невеликих глибин для інженерно-геологічної розвідки. Всі роботи проводяться обертальним способом
Широко використовується для виконання інженерно- геологічної розвідки при будівництві приватних будинків та невеликих споруд.

Геология участка Глееватка

РБГ-8

Ручний бур геолога РБГ-8 використовується для буріння розвідувальних свердловин  .  РБГ-8 мобільний буровий інструмент що дозволяє, бурити свердловини на крутих схилах, поблизу будівель, безпосередньо  в будівлі та ін.
Широко використовується для виконання інженерно- геологічної розвідки при будівництві приватних будинків та невеликих споруд.

Геодезичне обладнання

Topcon3005N

Геодезичне устаткування використовується  для вимірювання відстаней, горизонтальних та вертикальних кутів. Широко використовується при побудові топографічних карт  та планів місцевості, а також використовується при  визначенні координат, перепадів висот, будівництві, виносі і  т. д

TOPCON HIPER SR - gnss / gps

Приймач сигналів GPS частотних діапазонів, використовується для високоточної геодезичної зйомки в польових умовах. Ідеальний прилад для використання як  польову базову станцію.

Наші ліцензії, дипломи, свідоцтва