Проектування будинків, які здійснюють фахівці нашої компанії, дає можливість на підготовчому етапі продуктивно вирішити більшість питань, пов’язаних не лише з естетикою споруди, що зводиться, але також детально розглянути аспекти його надійності і функціональності в ході подальшої експлуатації. Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, ви зможете замовити проект будинку не лише в Києві, Житомирі і Чернігові, але і у будь-якому великому місті України. Кваліфікований персонал має великий досвід роботи в сегменті проектування будинків будь-якої складності, а наявність великого асортименту вже готових проектів дозволить підібрати оптимальний варіант, що відповідає вашим індивідуальним перевагам і фінансовим можливостям.

Ефективне рішення від надійного партнера

Необхідно відмітити, що за допомогою нашої послуги виготовлення проектів будинків, ви зможете об’єктивно і усебічно оцінити естетику, практичність і архітектуру запланованої споруди. Слід зазначити, що наші фахівці проявляють індивідуальний підхід до кожного замовлення навіть в тих випадках, коли клієнт віддає переваги типовому проекту. Кожна ділянка не повторювана по своїй площі, фізико-хімічному складу ґрунту і рельєфу. Подібні характеристики украй важливо брати до уваги під час проектувальних робіт.

Будь-який наш проект втілює собою найоптимальніші рішення, що адоптовані під конкретні кліматичні умови, склад ґрунту, її рельєф і площу території. Під час складання проектів нами враховуються усі передові тенденції, а також інноваційні віяння існуючі на сьогодні у сфері архітектурного планування і інженерних робіт. Будучи багатогранним заходом, проектування будинків вимагає усебічного підходу. На початковому етапі здійснюється інженерно-геодезичні і геологічні дослідження з метою детального вивчення ділянки. На підставі отриманих даних складаються ескізи, які обговорюються з клієнтом і при необхідності коригується відповідно до його побажань.

Наступним кроком буде складання генерального плану і супутніх креслень ліній комунікацій, а також інших елементів. Від того на скільки коректно були виконані роботи по збору даних із земельної ділянки залежить стратегія подальших робіт. Саме з цієї причини перш ніж приступити до проектування необхідно зробити комплекс інженерно-геодезичних і геологічних досліджень (топозйомку, аналіз ґрунту, визначення глибини залягання водоносного горизонту). Увесь отриманий в ході дослідницьких робіт матеріал вивчається і аналізується. І тільки на підставі підсумкових висновків і рекомендацій здійснюється проектування будинку.

За бажанням клієнта наші фахівці можуть надати вже готові ескізи будинків або розробити новий проект виходячи з індивідуальних побажань замовника. Головним достоїнством готових ескізів є їх демократичний ціновий діапазон, а також оперативність при реалізації замовлення. Попри те, що індивідуальне проектування будинків коштує набагато дорожче, проте в даному випадку береться до уваги будь-які, навіть найекстравагантніші побажання клієнтів. Використання 3d технологій дозволяє максимально реалістично, а також об’єктивно оцінити ваш майбутній котедж. Розробивши ескіз і проект фундаменту, наші фахівці розробляють робочий проект. Клієнтові надається дозвіл на проведення будівельних заходів, а інженери здійснюють підготовчі заходи, винесення осей будівлі і так далі. Завершивши робочий проект клієнтові надається підсумковий звіт в аналоговому варіанті на папері або в цифровому форматі на електроном носії.

Наші можливості

Скориставшись сервісом нашої компанії, ви зможете замовити проект будинку або заміського котеджу на найвигідніших умовах, а також ознайомитися з широким комплексом послуг інженерно-геодезичної і геологічної спрямованості, що робляться нами:

  1. Розбиття осей.
  2. Аерофотознімання.
  3. Топографічна і виконавча зйомка.
  4. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.
  5. Буріння свердловин.
  6. Геологічний розріз по свердловинах.
  7. Очищення водойм.
  8. Маркшейдерські роботи.
  9. Постановка на кадастровий облік.
  10. Отримання дозволу на будівництво.