Проектування котеджів має на увазі під собою комплекс заходів, метою яких є гарантувати споруді, що зводиться, надійність, безпеку, функціональність, а також комфорт і естетичну досконалість в ході його подальшої експлуатації.

Особливості

Проектування котеджу здійснюється на основі наявність спеціальної документації, передавальної відомості технічного характеру про специфіку ділянки. Окрім кадастрового плану, документи мають бути представлені топографічною схемою на якій вказується площа, наносяться пограничні і червоні лінії, а також геологічним звітом. Щоб добитися якісного підсумкового результату усі заходи геодезичної, так само як і геологічній спрямованості передування стадії проектування повинні здійснюватися фахівцями.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити послугу проектування котеджу в Одесі, Житомирі, Вінниці, а також у будь-якому великому місті України на демократичних умовах.

Наші фахівці готові здійснити повний супровід стадії проектування, що дозволить побудувати надійний і функціональний будинок, а також затвердити проектну документацію у відповідних офіційних установах без особливих проблем. Розробка проекту котеджу включає вивчення і проектування окремих елементів як самої архітектурної споруди, так і ліні комунікацій (каналізація, водопровід, вентиляція). Необхідно розуміти, що будівництво заміського будинку – це комплекс заходів, де кожна деталь (площа котеджу і кожного приміщення, їх локалізація, комунікаційні мережі включаючи присадибну територію) має бути спланована і доведена до досконалості.

Ефективне рішення від надійного партнера

Розробка проекту котеджу здійснюється нашими фахівцями у декілька етапів. Стадія архітектурного проектування має на увазі реалізацію ідей клієнта з урахуванням особливостей земельної ділянки, тоді як будівельний етап припускає імплементацію комунікаційних і інженерних планів.

Провівши калькуляцію і погодивши кошторис із замовником, укладається договір підряду на проектні роботи. Наступним кроком буде створення загальної концепції, визначення стилістичних рішень і об’ємно-планувальних питань споруди, що зводиться. Далі замовникові надається план та фасад майбутнього об’єкту, затвердження яких вважається основою до створення ескізів, у вигляді комплекту креслень, які також надалі будуть погоджені з клієнтом.

З метою заощадити час клієнта, ми направляємо замовникові усі проміжні рішення на його електронну адресу. Розробка проекту котеджу в нашому офісі має на увазі роботу з моделлю формату 3d, коли наш фахівець, використовуючи комп’ютерну технологію згідно з побажаннями замовника, може внести відповідні зміни стосовно таких параметрів таких як колірний діапазон, розміри, фактура і так далі. Завершивши робочий проект клієнтові надається підсумковий звіт в двох варіантах. Далі підписується акт про виконані роботи.

Грамотно виконане проектування гарантує надійність і функціональність котеджу, що зводиться, в ході подальшої експлуатації. Саме на цій стадії проектується фундамент, головні перекриття, дах, а також основні лінії комунікацій. До того ж необхідно пам’ятати, що коректно складений проект дозволить підібрати оптимальну стратегію будівельних робіт та максимально заощадити  фінансові витрати підчас їх проведення.

Наші переваги

Замовивши в нашій компанії таку послугу як проектування будинків котеджів, ви можете бути впевнені, що отримаєте професійний сервіс, якісний результат в максимально короткі терміни, який відбиватиме усі ваші побажання і вимоги.

Скориставшись нашим сервісом, ви також зможете ознайомитися з широким спектром інженерно-геодезичних, геологічних і геодезичних досліджень, що проводяться нами:

  1. Розбиття осей.
  2. Аерофотознімання.
  3. Топографічна і виконавча зйомка.
  4. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.
  5. Буріння свердловин.
  6. Геологічний розріз по свердловинах.
  7. Очищення річок і озер від мулу.
  8. Отримання дозволу на будівництво.
  9. Постановка на кадастровий облік.
  10. Маркшейдерські роботи.