Схема земельної ділянки – це документ, що відображає межі конкретної території або цілої групи наділів відповідно до кадастрового плану місцевості. Схема окрім карти у великому масштабі, містить інформацію стосовно меж досліджуваної території, її координати на підставі кадастрового розділення місцевості.

Ефективне рішення від надійного партнера

Кожен власник земельної ділянки, рано чи пізно стикається з необхідністю оформлення великого ряду землевпоряджувальної документації. Наша компанія надає широкий спектр інженерно-геодезичних послуг в Дніпрі, Одесі, Києві, а також у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Завдяки накопиченому досвіду, високій кваліфікації і належному рівню професіоналізму наших співробітників, а також застосування сучасного устаткування і інноваційних методик, ми готові реалізувати завдання будь-якої складності в максимально короткі терміни на якісно високому рівні. Ми готові надати кваліфіковану допомогу по створенню будь-якої землевпоряджувальної документації, обов’язкової як для діючого власника території, так і для потенційного покупця, що має наміри стати власником цієї ділянки.

Схема земельної ділянки, що розробляється нашими співробітниками дозволяє зафіксувати його локалізацію на кадастровому плані, з позначенням усіх меж, розмірів і цільового призначення.

Схема забудови земельної ділянки і процедура її узгодження

Складена схема планувальної організації земельної ділянки надалі проходить процедуру твердження в спеціальних інстанціях. Подібне узгодження дозволяє в майбутньому сформувати нову земельну ділянку, часом передачі вже існуючого на правах оренди або при здійсненні операції купівлі-продажу. Власникові земельної ділянки треба звернутися в місцеві органи управління із заявою і наданням необхідної документації, яка мають бути складена з урахуванням усіх вимог і стандартів. Відсутність необхідної інформації відносно земельної ділянки або погана якість поданих документів у більшості випадків є основою для відмови в затвердженні поданої заявки. Якщо ви бажаєте заощадити свій час, гроші та нерви, довіртеся нашому досвіду. Усі необхідні роботи, включаючи звітну документацію будуть виконані в максимально короткі терміни на якісно високому рівні.

Наші переваги

 1. Постійним клієнтам надається гнучка система знижок і акційних пропозицій.
 2. Широка географія нашої діяльності охоплює усю територію України.
 3. Використання інноваційного устаткування, передових технологій, сучасних методик лабораторної діагностики і комп’ютерного аналізу.
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звернувшись в нашу 

Комплексний сервіс

компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити на вигідних умовах широкий спектр послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Геодезична зйомка фасаду.
 4. Аерофотознімання.
 5. Топографічна і кадастрова зйомка.
 6. Постановка на кадастровий облік.
 7. Очищення водойм.
 8. Ситуаційний план місцевості.
 9. Аналіз ґрунту.
 10. Перенесення репера.