Що представляє собою технічна документація на земельну ділянку? Це наявність достатньої кількості нормативних документів, а також документації, що встановлюють право на землю. Коли проводяться геодезичні та інженерні роботи, їх результати також вносять в технічну документацію.

Коли вона необхідна?

Є конкретні ситуації, коли потрібно підготовляється технічна документація. Ось основні з них:

 • присвоєння кадастрового номера земельній ділянці;
 • приватизація території;
 • ділянка землі передається у власність;
 • територію потрібно об’єднати або розділити;
 • населений пункт оцінюється в коштах;
 • за межею місцевості проводять нормативну оцінку території.

В чітко зазначених органах України робиться перевірка і реєстрація документів технічного і проектного змісту. Що потрібно в цьому випадку від замовника? Він повинен надати паспорт (фізична особа), ідентифікаційний код, документацію, що установлює права (юридична особа), документи на будинок, державний акт на територію (при присвоєнні кадастрового номера). Зібрати всі документи і отримати технічну документацію ви можете, звернувшись до наших фахівців за допомогою. Насправді ця процедура не проста і вимагає достатньо часу. Однак ви можете його заощадити, коли довірите справу професіоналам, і тоді в короткий час у вас буде технічна документація щодо поділу земельної ділянки.

Підготовка документів

Наша організація проводить розробку проектної документації. Ви надаєте нам документи, які є у вас на ділянку землі. Потім ми укладаємо з вами договір і тоді займаємося землевпорядними, геодезичними і топографічними роботами.

Фахівці почнуть свою роботу в той час, яке обумовлено з вами. Спочатку буде проходити геодезична зйомка ділянки. Вона дозволить зробити підготовку акту погодження того, які кордони має територія. У заповненні документа беруть участь сусіди. Вони підтверджують відсутність претензій до вашого наділу землі.

Коли всі процедури будуть пройдені, почнуть виготовлятися технічні документи. Вони повинні повністю відповідати закону. При оформленні документів вам будуть надані:

 • довідка про присвоєнні кадастрового номера;
 • технічне завдання про розробку документів;
 • висновок, в якому є дозвіл на приватизацію ділянки землі.

Коли будуть проведені ці процедури, то почне виготовлятися технічна документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. Наша компанія узгоджує їх з чинним законом. Що ви отримаєте в результаті? В першу чергу це довідка, яка свідчить про присвоєння кадастрового номера. Також документи відповідають містобудівним нормам. Для оформлення документації необхідно достатньо часу і сил. Ще потрібно мати достатньо знань для цієї справи. Наші професіонали мають сертифікати і ліцензії, які дозволяють їм виконувати дані роботи.

Інші важливі особливості

Оформлення документації на землю може знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Наприклад, при передачі території у власність і здачі її в оренду. Для підготовки документів наші фахівці дотримуються потрібного порядку. Також є технічна документація із землеустрою, зразок якої вам можуть показати наші спеціалісти.

Коли технічна документація буде готова, то ви точно дізнаєтесь про межі ділянки землі. Щоб її підготувати беруться всі документи, які стосуються площі дослідження. Також може знадобитися технічний паспорт і генеральний план.

Завдяки тому, що буде технічна документація на землю можна встановити, які кордони має земельна ділянка. Для її підготовки необхідні всі документи, які стосуються певної території землі і були отримані раніше. Не обійдеться справа без технічного паспорта, генерального плану будови, проекту на землевпорядкування та інших. Є етапи, відповідно до яких готується документації. Це наступні:

 • проведення виконавчої геодезії ділянки землі;
 • місцеве управління надає технічне завдання;
 • виготовляється акт за погодженням межі ділянки землі;
 • технічна документація формується і виготовляється обмінний файл;
 • ділянка отримує кадастровий номер;
 • технічна документація узгоджується.

Тільки досвідчені фахівці можуть провести підготовку паперів, враховуючи всі встановлені правила. Вони знають, яка технічна документація із землеустрою для цього потрібна і де її взяти.