Точне землеробство є комплексом інноваційних технологій, інтегрованих в рільництво на підставі ґрунтових картографічних одиниць. Подібний підхід базується на уявленнях про наявність деяких неоднорідностей у межах певної земельної ділянки. З метою ідентифікації даних неоднорідностей застосовується передове устаткування (GPS навігатори, датчики, аерофотознімання) включаючи спеціальні програми. На підставі отриманої інформації проводиться оптимізація щільності посіву, розрахунок необхідної кількості добрив, а також вибирання засобів захисту рослин. Комплекс подібних досліджень дозволяє не лише спрогнозувати врожайність, але і скласти бізнес план з мінімізацією витрат. Подібна концепція вимагає обов’язково враховувати фізико-хімічні властивості ґрунту і кліматичні умови в межах місцевості, що вивчається. В певних обставинах це спростить встановлення локальних причин захворювань або ущільнень.

Особливості

Точне землеробство дає можливість виробляти стратегію необхідних заходів на підставі даних отриманих вході дослідження поля. Усебічний моніторинг полів дозволяє оптимізувати фінансові витрати і якісно поліпшити врожайність.

З метою поліпшення стану полів, точне землеробство використовується в наступних напрямах:

 1. Агрономічне. Реальна потреба культури в добривах удосконалює агровиробництво.
 2. Екологічне. Зменшення згубної дії на довкілля (об’єктивна оцінка потреб культури в азотних добривах призводить до обмеження використання нітратів).
 3. Економічне. Поліпшення продуктивності, а також зменшення витрат якісно підвищують ефективність агробізнесу.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити широкий спектр послуг, що становлять основу точного землеробства. Велика географія нашої діяльності, включає не лише Київ, Житомир і Львів, але також охоплює інші великі міста країни. Кваліфікований персонал з відповідною акредитацією, готовий не лише надати професійну консультацію, питань, що відносно цікавлять вас, але і надати практичну допомогу в рішенні завдань, пов’язаних з точним землеробством.

Точне землеробство в Україні має ряд переваг. На підставі робіт, що проводяться нашими фахівцями досліджень, складається точна документація по витратах ресурсів, а також по обліку внутрішніх і зовнішніх витрат, покращується організація виробництва, оптимізується продуктивність.

При цьому створюються передумови для збору, детального аналізу і подальшого зберігання актуальних відомостей стосовно кількості і характеру внесених добрив, засіяної площі і зібраного урожаю.

Наші можливості

Добросовісне відношення до узятих на себе зобов’язань, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також принцип взаємовигідної співпраці – це ті пріоритети, якими ми незмінно керується наша компанія. Завдяки використанню сучасного устаткування, інноваційних технологій і передових методик комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо своїм клієнтам результат, який повністю виправдає їх очікування.

З нашою допомогою ви можете замовити за демократичною ціною широкий спектр послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Інженерно-геологічний розріз по свердловинах.
 5. Очищення водойм.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.
 8. Топографічна зйомка.
 9. Постановка земельної ділянки на кадастровий облік.
 10. Отримання дозволу на будівництво.