Геодезична зйомка є низкою інженерно-геодезичних заходів, спрямованих на отримання фактичного плану досліджуваної місцевості або оригінальних карт певної території. Усі отримані дані в ході досліджень, що проводяться, відображаються на топографічних картах.

Цілі

Проведення інженерно-геодезичний досліджень з подальшою зйомкою місцевості є обов’язковою умовою на підготовчому етапі будь-яких будівельних робіт. Якщо метою геодезичних заходів є отримання коректної інформації стосовно таких параметрів як висота, довжина, кут, площа, межі і географічні координати території, то топографічна зйомка ділянки акцентована на створення карт і схем досліджуваної місцевості. Завдяки інтегрованим на якісно високому рівні сучасним технологіям і комп’ютерним програмам можна отримати план ділянки, що вивчається, в цифровому форматі 3d. Найбільшою затребуваністю користується зйомка у великих масштабах, що дозволяє складати проекти ландшафтних дизайнів, будівельні креслення, а також модифікувати генеральні плани.

Різновиди

З урахуванням того в якому масштабі здійснюється зйомка її можна умовно розділити на наступні групи:

 1. У тих випадках, коли йдеться про облаштування ландшафту території робиться по деревна зйомка, метою якої є визначення чіткого місце знаходження усіх дерев на плані ділянки.
 2. Щоб з максимальною точністю відобразити параметри існуючих будівельних споруд і інших конструкцій на певній ділянці застосовується понад велика зйомка в масштабі 1: 200.
 3. Скласти детальні креслення і генеральний план розміщення комунікаційних ліній, що проходять уздовж будівельної ділянки покликана топографічна зйомка масштабу 1: 500.
 4. Масштаб 1: 2000 переважно застосовується для складання планів і схем як великих виробничих підприємств, так і невеликих населених пунктів (селища, мікрорайони).

Алгоритм співпраці

Скориставшись послугами нашої компанії, вам надається можливість замовити широкий спектр інженерно-геодезичних досліджень на найвигідніших умовах. Серед сервісу, що робиться нами, особливої уваги заслуговує топографічна зйомка, вартість якої знаходиться в демократичному діапазоні.

Зв’язавшись з нами за вказаними контактними даними, подальша співпраця відбуватиметься в наступній послідовності:

 1. Оформлення замовлення. Після вивчення технічного завдання, складання плану, що визначає етапи виконання узятих на себе зобов’язань і узгодження вартості робіт, укладається договір.
 2. Підготовка. На цьому етапі збираються необхідні відомості і документація, а також виходять дозвільні документи на проведення робіт.
 3. Польовий. Наші фахівці виїжджають за вказаною адресою, здійснюють проводять рекогносцирування місцевості і виконують зйомку.
 4. Камеральний. На підставі обробки даних отриманих в ході польових робіт і подальшої систематизації, і аналізу наявної інформації створюється топографо-геодезичний план досліджуваної території.
 5. Надання підсумкового результату. На завершальній стадії складається підсумкова звітна документація, після чого все передається замовникові. Варто відмітити, що уся підсумкова документація може бути надана замовникові як в традиційному аналоговому режимі, тобто на паперовому носії, так і в цифровому форматі.

Переваги

Скориставшись послугами нашої компанії, вам надається можливість замовити таку послугу як топозйомка ділянки або теодоліта зйомка місцевості в Харкові, Києві, Херсоні, а також у будь-кому другом великому місті України. Добросовісне відношення до узятих на себе зобов’язань, а також принцип взаємовигідної співпраці – це ті пріоритети, якими ми незмінно керуємося упродовж усієї нашої діяльності. Довірившись нашому досвіду, ви зможете особисто переконатися в наших достоїнствах:

 1. Демократична цінова політика.
 2. Використання сучасного вимірювального устаткування, інноваційних технологій і комп’ютерних програм, що дозволяють чітко систематизувати і коректно аналізувати отримані дані.
 3. Індивідуальний підхід к кожному клієнту.
 4. Усі роботи виконуються в терміни, прописані в договорі.

Комплексний сервіс, що робиться нашими фахівцями, також включає:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Аналіз ґрунту
 6. Очищення водойм.
 7. Кадастрова зйомка.