Трасопошукові роботи – це комплекс інженерно-геодезичних досліджень, здійснюваних фахівцями нашої компанії з метою виявлення локалізації різних комунікацій (газопровід, телефонні лінії, каналізація), що проходять під землею. Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити проведення трасопошукових робіт не лише в Житомирі, Харкові або Львові, але і у будь-якому великому місті України. Перед здійсненням будівельних робіт, на етапі проектування, важливо мати коректні дані про місцезнаходження інженерних підземних комунікацій. Навіть надані міськими службами плани не завжди відображають реальний стан справ і потребують коригувань. У таких випадках ефективно вирішити проблеми допоможуть трасопошукові роботи.

Особливості

На сьогодні, великою популярністю завдяки своїм унікальним, функціональним можливостям і експлуатаційним характеристикам користуються оптико-волоконні кабелі і труби, виготовлені з високоміцних полімерів, виробники в їх конструкцію закладають спеціальні маркери, які можуть ідентифікувати тільки сучасне приладдя. Завдяки наявності в нашому арсеналі високотехнологічних пристроїв, ми гарантуємо оперативне виконання замовлення будь-якої складності на якісно високому рівні. Такий підхід дає можливість не лише виявити проходження ліній комунікацій, але також попередити вірогідність їх ушкодження в ході будівельних робіт і тим самим позбавить від додаткових витрат на ремонт.

Алгоритм

Після оформлення заявки, наші фахівці ознайомляться з технічним завданням, визначать характер і поетапність необхідних робіт. Провівши калькуляцію і погодивши усі нюанси з клієнтом укладається договір. Виїхавши за вказаною адресою і здійснивши рекогносцирування місцевості вибирається необхідне устаткування, яке гарантоване дасть очікуваний результат. Усі отримані дані в ході досліджень аналізується і систематизувався. На фінальній стадії замовникові надається підсумкова документація, що складається з тексту і графічних креслень на яких відображені усі лінії підземної комунікації на території, де здійснювалися дослідження. За бажанням уся інформація може бути надана як в аналоговому режимі на папері, так і в цифровому форматі на електронному носії.

Наші переваги

Скориставшись нашим сервісом, ви особисто зможете переконатися в його достоїнствах:

 1. Кваліфікований персонал з великим оптом роботи в сегменті геологічних і геодезичних досліджень будь-якої міри складності.
 2. Широка географія нашої діяльності охоплює усю територію України.
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 4. Демократична цінова політика.

Наші можливості

Комплекс сервісу, що робиться нами, включає роботи інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості :

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Очищення водойм.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.
 8. Дендроплан ділянки.