Виконавча зйомка – це частина інженерно-геодезичних досліджень необхідних при виконанні будівельних робіт з метою створення плану-схеми досліджуваної ділянки і складання топографічної карти.

Мета проведення

Виконавчі зйомки можуть здійснюватися як на фінальній стадії будівельних заходів, так і на усьому їх протязі. Основне завдання такої зйомки зводиться до того, щоб визначити на скільки правильно виконаний проект або визначити реальні відхилення підчас проведення будівельних робіт. Залежно від того з якою метою і на якому етапі здійснюється зйомка, розрізняють наступні варіанти:

 1. Для того, щоб отримати детальну інформацію про місцезнаходження певних будівельних об’єктів і конструкцій на досліджуваній території застосовується виконавча топографічна зйомка.
 2. З метою уточнення проходження і визначення точного розташування таких підземних комунікацій як каналізація, газопровід, електрокабель або дренажні системи, здійснюється зйомка підземних зв’язків. Маючи подібну інформацію можна легко усунути несправність або виконати необхідні роботи не порушивши цілісність комунікаційних ліній.
 3. У тих випадках, коли виникає необхідність визначити яку кількість землі належить витягнути для того, щоб закласти фундамент або підготувати основу майбутньої будівлі проводиться виконавча зйомка котловану.
 4. Після завершення певного етапу будівельних заходів, перед підготовкою до наступної стадії зведення або перш ніж здати будівельний об’єкт в експлуатацію обов’язковим є проведення контрольно-виконавчої зйомки.

Ефективне рішення від надійного партнера

Скориставшись нашим сервісом, вам надається можливість замовити послугу виконавча зйомка за демократичною ціною.

Взаємовигідна співпраця проходить в наступній послідовності:

 1. Підготовчий етап. Після вивчення наданої забудовником проектної документації, складання плану договірних робіт і складання кошторису полягає договір.
 2. Польові роботи. Провівши рекогносцирування місцевості, наші інженери, використовуючи сучасне устаткування (тахеометр, нівелір, теодоліт) визначають відхилення і на підставі отриманої інформації складають прогноз відносно можливих змін стану будівельного об’єкту. Також проводяться заходи за визначенням висотних характеристик різних комунікацій, фундаменту і стін, що дозволяє зробити аргументований вибір відносно еволюції конструкції і запасі міцності.
 3. Камеральний етап. Обробка отриманих даних.
 4. Надання замовникові підсумкової документації.

Комплексний сервіс

Скориставшись нашими послугами, ви зможете замовити широкий спектр інженерно-геодезичних і геологічних послуг не лише у Львові або Херсоні, але також у будь-кому другом великому місті країни.

На особливу увагу заслуговують:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Розробка дендроплана.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз ґрунту.