Викопіювання це документ, що містить технічні і географічні дані, включаючи фактичні відомості відносно реального стану земельної території, а також присутність на ній архітектурних споруд і комунікаційних ліній. Подібна документація складається на підставі результатів, отриманих в ході топографічної або кадастрової зйомки певної місцевості.

Види

Викопіювання може бути двох видів:

 1. З топографо-геодезичного плану, в основі якої лежить топографічний план, що надає усебічну інформацію про досліджувану територію. Наприклад, інформацію про місцезнаходження електроустановки відносно земельної ділянки, про місце розташування земельного наділу або прогнозованої точки підключення відносно населеного пункту з обов’язковою вказівкою назви вулиць і нумерації будинків, вказівка місце розташування таких ліній комунікацій як електромережа, газова труба, телефонний кабель, каналізація.
 2. З кадастрового плану, в основі якої лежить план розроблений підчас кадастрової зйомки. Документ відображає точні координати, а також розміри і площу ділянки.

Необхідно відмітити, що кадастрова документація вважається головною для будь-якої земельної ділянки. Оформити технічний паспорт ділянки можна за допомогою кадастрової зйомки території і складанням кадастрового плану.

Викопіювання з чергового кадастрового плану вважається базовою документацією, яка передає фактичні відомості про розташування конкретного земельного наділу, його локалізації у межах певного населеного пункту або обмеженої місцевості. Ось чому присутність цього плану є обов’язковою під час оформлення землевпоряджувальних документів. Окрім чергового кадастрового плану окремого наділу також складаються масштабні плани або цілі карти подібного напряму. У такому разі подібна документація є комплексом розділів, кожен з яких є окремим документом і акцентований на конкретний земельний наділ. Іншими словами ця карта є сукупністю чергових кадастрових планів земельних ділянок, об’їдених за критерієм знаходження в єдиному кадастровому сегменті (квартал, село, місто).

Викопіювання з кадастрової карти складається з планів тільки тих ділянок, які раніше були поставлені на кадастровий облік. У тих випадках якщо відбувається реєстрація нового наділу інформаційна база оновлюється. Уся інформація, викладена в кадастровій документації повинна повністю відбивати реальний стан справ як на самій ділянці, так і на прилеглій до нього місцевості. Ось чому сюди входять дані об місце знаходженні не лише самих земельних наділів, а також проходженні їх меж, але і інформація про об’єкти, до яких прив’язана ця ділянка, включаючи структури адміністративно територіального ділення. У технічному відношенні викопіювання з кадастрової карти складається за результатами інженерно-геодезичних досліджень, а саме топографічної зйомки місцевості. Виходячи з того яку площу займає досліджувана територія, фахівцями вибирається відповідний масштаб зйомки. Ділянки, розташовані на відкритій, незабудованій місцевості фіксуються в дрібному масштабі (1: 10000). Якщо йдеться про забудовану місцевість, то застосовується масштаби від 1: 500 до 1: 2000.

Ефективне рішення за демократичною ціною

Звернувшись по вказаних контактах даним в нашу компанію у вас є можливість замовити послугу викопіювання земельної ділянки на найвигідніших умовах. Нашими перевагами є:

 1. Прийнятний діапазон цін.
 2. Кваліфікований персонал готовий надати усебічною консультацію і професійну допомогу.
 3. Великий досвід роботи в сегменті інженерно-геодезичних досліджень будь-якої складності.
 4. Велика географія нашої діяльності охоплює не лише Київ, Одесу, Львів і Харків, але і інші міста України.
 5. Оперативність при виконанні замовлення.
 6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Попри те, що викопіювання вважається пріоритетним напрямом нашої діяльності компанія надає широкий спектр послуг геодезичної спрямованості :

 1. Установка межових знаків.
 2. Буріння свердловин.
 3. Розбиття осей будівлі.
 4. Винесення меж ділянки.
 5. Аерофотознімання.
 6. Аналіз ґрунту.
 7. Очищення водойм.
 8. Ситуаційний план місцевості.

Добросовісне відношення до узятих на себе зобов’язань в комплексі з принципом взаємовигідної співпраці вигідно відрізняють сервіс, що робиться нами, від альтернативних аналогів.