Вимірювання площі полів здійснюється нашими фахівцями за допомогою безпілотних літальних апаратів або дронов, на борту яких встановлена високоточна фотоаппаратура. Подібна послуга дозволяє фермерові отримати усебічні відомості і фактичні дані про свої земельні наділи і коректно оцінити майбутній урожай.

Цільове призначення

Знаючи контури поля, його форму, а також площу можна надати землеробству якісно новий імпульс, роблячи його максимально ефективним і прибутковим. Велике значення також має наявність інформації про стан ґрунту і вирощуваних культур. Саме вимір площі поля за допомогою аерофотознімання дозволяє отримати актуальні дані, відбиті в детальних ортофотопланів сантиметрової точності, включаючи тривимірну модель ландшафту. Використання дронов для обміру площі поля дозволяє здійснювати інвентаризацію і контроль експлуатації земельної ділянки, проводити фізико-хімічний аналіз ґрунту і здійснювати моніторинг стану рослин. Грамотно проведений контроль дозволяє прийняти аргументовані і обґрунтовані управлінські рішення, що у результаті приведе до поліпшення врожайності.

Отримана інформація в ході виміру площі поля дозволяє:

 1. Створити електронні карти досліджуваних територій.
 2. Провести інвентаризацію земель.
 3. Визначити стратегію і об’єм заходів і здійснити контроль за їх реалізацією.
 4. Проводити точний моніторинг в схожості культур і стану посівів.
 5. Скласти прогноз врожайності.

Таким чином, імплементація передових технологій дозволяє вирішувати питання контролю за полями, своєчасно виявляти нерівності сходу або часткової загибелі урожаю на визначених ділянки.

Особливості

Завдяки наявності в арсеналі нашої компанії сучасного устаткування, а також використанню передових технологій і інноваційних методик комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо виконання замовлення будь-якої складності в максимально короткі терміни на якісно високому рівні. Здійснюючи політ над полем, з допомогою, встановленою на дроні фотоаппаратури проводиться зйомка місцевості, внаслідок чого виходять знімки з високою мірою деталізації.

Кожен знімок несе в собі повні відомості в цифровому форматі:

 1. Кут експонування.
 2. Телеметричні дані.
 3. Географічні координати центральної точки фото.
 4. Висота з якою велося аерофотознімання.

Усі отримані знімки мають геодезичну прихильність і розміщуються в 1 графічному файлі, що називається ортофотопланом поля.

Комплексний сервіс

Широкий спектр послуг, що робляться нами, включать діяльність інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Проектування котеджів.
 5. Очищення водойм.
 6. Ситуаційний план місцевості.
 7. Аналіз ґрунту.
 8. Дендроплан ділянки.
 9. Постановка на кадастровий облік.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократична цінова політика, а також принцип взаємовигідної співпраці – це ті пріоритети, якими незмінно керується наша компанія.