Винесення меж земельної ділянки є комплекс інженерно-геодезичних процедур в результаті яких встановлюються і закріплюються на досліджуваній території поворотні точки, а також кути. Винесення, а також погодження меж земельної ділянки – це процес в якому особлива роль відводиться межовим знакам, за допомогою яких і відбувається фіксація місця розташування точок поворотних кутів земельної ділянки на місцевості. Усі нюанси і деталі, що мають відношення до володіння землею мають бути строго впорядковані, систематизовані, мати конкретний фактаж і відповідно до найкоректнішим чином задокументовані. Подібна педантичність безперечно актуальна відносно меж будь-якої земельної території, зважаючи на значущість погранично-розділової функції, яку останні виконують. Попри те, що проходження ліній подібних розмежувань юридично відображені в усіх нормативно-правових документах, пов’язаних з володінням землею, саме вони у більшості випадків стають предметом побутових конфліктів і судових розглядів між власниками ділянок.

Причини

Серед найбільш поширених обставин які можуть стати приводом для такої процедури як встановлення меж земельної ділянки сільською радою слід виділити:

 1. Невідповідність вказаної в документах інформації реальному стану справ. Красномовний тому приклад, встановлена сусідом огорожа межі, якої зміщені і не відбивають коректного розташування згідно землевпоряджувальної документації. Іншими словами, будь-яке порушення меж земельної ділянки є аргументованою причиною для проведення цієї процедури.
 2. Втрата або ушкодження раннє зафіксованих межових знаків.
 3. Виконання на земельному наділі будь-якого виду будівельних заходів включаючи монтаж захисних конструкцій.
 4. Буріння свердловин.
 5. Купівля або вступ у права спадкоємства земельної території новим власником.

Алгоритм співпраці

Скориставшись вказаними контактними даними, вам досить зв’язатися з нашими консультантами, які дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять вас, і наддадуть усебічну, професійну консультацію. Винесення меж земельної ділянки, здійснюється у вигляді комплексу інженерно-геодезичних досліджень. Після оформлення заявки, вивчення технічного матеріалу складання плану, визначального поэтапність робіт, що проводяться, обговорюються усі деталі, проводиться калькуляція і укладається договір. Завершивши підготовчий етап, ми переходимо до польової стадії геодезичних досліджень. Отримавши потрібні відомості стосовно досліджуваної території, наші фахівці вирушають за вказаною адресою. Використовуючи сучасний електронний тахеометр, а також координати місцевості геодезист визначає точки поворотних кутів і фіксує їх за допомогою межових знаків. Усі дії, здійснювані нашими співробітниками, відбуваються при обов’язковій присутності як самого власника досліджуваного наділу, так і власників додаючи ділянок. Після визначення і закріплення ключових точок, на місці відбувається складання документів в яких відображається розмітка ділянки. Подібні документи відомі акт прийому-передачі межових знаків на зберігання, а також акт погодження меж земельної ділянки, де обов’язковою є наявність підписів усіх власників суміжних наділів. Оригінал документації остається власникові. У тому разі якщо має місце повторне винесення ділянки складається акт відновлення меж земельної ділянки.

Наші переваги

Скориставшись нашими послугами вам надається можливість замовити винесення ділянки не лише в Києві, Одесі Львові, але також у будь-якому великому місті країни. Нашими достоїнствами можна вважати:

 1. Суворе дотримання умови договору.
 2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 3. Використання сучасного устаткування і передових технологій.
 4. Демократична ціна.

Комплекс сервісу, що робиться нами, має на увазі не лише винесення меж ділянки, але також:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Аерофотознімання.
 4. Топографічна і кадастрова зйомка.
 5. Очищення водойм.
 6. Аналіз ґрунту.
 7. Постановка на кадастровий облік.
 8. Отримання дозволу на будівництво.
 9. Розробка дендроплана.