Винесення земельної ділянки – це комплекс інженерно-геодезичних заходів, акцентованих на встановлення і закріплення на досліджуваній місцевості поворотних точок і кутів. Особлива роль в процесі відводиться межовим знаком, за допомогою яких і відбувається фіксація місця розташування точок поворотних кутів земельної ділянки на місцевості. Попри те, що проходження пограничних ліній юридично відображені в усіх документах, пов’язаних із землеустроєм, саме вони у більшості випадків стають предметом побутових конфліктів і судових розглядів між власниками ділянок.

Причини

Серед найбільш поширених обставин, які мають бути приводом для такої процедури як винесення в натуру меж земельної ділянки слід виділити такі як:

 1. Невідповідність вказаної в документах інформації реальному стану справ. Яскравий тому приклад, встановлений сусідом огорожа межі, якої зміщені і не відбивають коректного розташування згідно землевпоряджувальної документації.
 2. Втрата або ушкодження раннє зафіксованих межових знаків.
 3. Виконання на земельному наділі будь-якого виду будівельних заходів включаючи монтаж захисних конструкцій.
 4. Буріння свердловин.
 5. Купівля або вступ у права спадкоємства земельної території новим власником.

Тому щоб уникнути конфліктних ситуації з сусідами, а також надати легітимність що проводяться на території будівельним роботам звернетеся по допомогу в нашу компанію, фахівці якої зроблять винесення ділянки в натуру на якісно високому рівні в максимально короткі терміни.

Алгоритм співпраці

Звернувшись за вказаними контактними даними, наші фахівці наддадуть усебічну консультацію і професійну допомогу. Винос земельної ділянки в натуру, здійснюється у вигляді комплексу інженерно-геодезичних досліджень. Після оформлення заявки, вивчення технічного матеріалу складання плану, визначального поетапність робіт, що проводяться, обговорюються усі деталі, проводиться калькуляція і укладається договір. Завершивши підготовчий етап, ми переходимо до польової стадії геодезичних досліджень. Отримавши потрібні відомості стосовно досліджуваної території, наші фахівці вирушають за вказаною адресою. Використовуючи сучасний електронний тахеометр, а також координати місцевості геодезист визначає точки поворотних кутів і фіксує їх за допомогою межових знаків.

Усі дії, здійснювані нашими співробітниками, відбуваються при обов’язковій присутності як самого власника досліджуваного наділу, так і власників додаючи ділянок. Після визначення і закріплення ключових точок, на місці відбувається складання документів в яких відображається розмітка ділянки. Подібні документи відомі акт прийому-передачі межових знаків на зберігання, а також акт винесення в натуру, де обов’язковою є наявність підписів усіх власників суміжних наділів. Оригінал документації залишається власникові. У тому разі якщо має місце повторне винесення ділянки складається акт відновлення меж.

Наші переваги

Скориставшись нашими послугами вам надається можливість замовити винесення меж ділянки в натуру не лише в Харкові, Дніпрі або Львові, але також у будь-якому великому місті України за демократичною ціною. Наявність кваліфікованих кадастрових інженерів в комплексі з використанням сучасних оптичних приладів і вимірювального устаткування гарантує рішення будь-яких завдань на професійному рівні.

Комплекс сервісу, що робиться нами, має на увазі також:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Аерофотознімання.

4.Топографічна і кадастрова зйомка.

 1. Очищення водойм.
 2. Ситуаційний план місцевості.
 3. Аналіз ґрунту.
 4. постановка на кадастровий облік.
 5. Геородарне обстеження.
 6. Розробка дендроплана.