Зйомка фасаду – це комплекс інженерно-геодезичних досліджень, здійснюваних фахівцями нашої компанії з метою детального вивчення архітектурної споруди у вертикальній площині за допомогою таких приладів як електронний нівелір та тахеометр.

Звернувшись по вказаних контактнім даним в нашу компанію, вам надається можливість замовити геодезичну зйомку фасаду не лише в Києві, Херсоні або Житомирі, але і у будь-якому великому місті України. Завдяки використанню передового устаткування, сучасних технологій в комплексі з інноваційними методиками комп’ютерного аналізу, наші фахівці готові виконати замовлення будь-якої складності в максимально короткі терміни на якісно високому рівні.

Цільове призначення

На сьогодні фасадна зйомка, користується великою популярністю і затребуваністю у сфері будівництва, оскільки виконані з її допомогою точні розрахунки актуальні в наступних випадках як:

 1. Реставрація застарілих архітектурних споруд.
 2. Визначення габаритних розмірів будівельних будівель.
 3. Розрахунок площі фасаду.
 4. Проектування навісних конструкцій.
 5. Складання кошторису і підрахунок кількості витратних матеріалів.
 6. Аналіз стану будівлі (перевірка відхилення фасаду від проектного або вертикального положення).

Алгоритм

Перед початком польових випробувань, співробітники нашої компанії ознайомляться з технічним завданням, складуть план поетапності необхідних робіт, після чого проведуть калькуляцію і укладуть договір з клієнтом. Отримавши початкові дані, інженери створюють геодезичну знімальну основу. Наступним кроком буде сама зйомка.

На підставі отриманої інформації складається звітна технічна документації, яка може бути представлена замовникові в наступних форматах:

 1. Аналоговий. Креслення фасаду на папері.
 2. Цифровий. 3d план фасаду в електронному вигляді. Використання спеціальної програми в комплексі з лазерними далекомірами дозволяють отримати тривимірне зображення, що отримується наземним лазерним скануванням.

В результаті фасадної зйомки створюється план, що відображає наявність будь-яких архітектурних споруд і всіляких конструкцій. Фінальним акордом є нанесення дверних і віконних отворів, лінійних промірів, високих відміток з позначенням їх координат.

Ефективне рішення від надійного партнера

Необхідно відмітити, що від того на скільки якісно і професійно виконана зйомка фасаду багато в чому залежить стратегія майбутніх будівельних робіт, а також надійність і безпека будівлі, що зводиться, вході подальшої експлуатації. Упродовж тривалого часу наша компанія робить широкий спектр послуг інженерно-геодезичної, геологічної і гідрологічної спрямованості:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Постановка на кадастровий облік.
 6. Дендроплан місцевості.
 7. Очищення водойм.
 8. Ситуаційний план місцевості.
 9. Аналіз ґрунту.
 10. Нівелювання.